Suliszka, Łączany, Podgórki, Pomorzany, Wymysłów, Zalesice, Wierzbica
Dworce i przystanki |
A |
A |
A |
A |
A |
Wierzbica – Pętla (DW 744) | 06:50 | 12:55 | X | 13:55 | 15:00 |
Suliszka / skrz. z drogą główną | 06:53 | 13:01 | X | 14:01 | 15:06 |
Suliszka II pod lasem / pos. 52 | 06:56 | 13:04 | X | 14:04 | 15:09 |
Łączany I / sklep | 06:58 | 13:09 | X | 14:09 | 15:14 |
Podgórki / pos. 19 | 07:01 | 13:13 | X | 14:13 | 15:18 |
Łączany II OSP / pos. 108 | 07:05 | 13:16 | 13;15 | 14:16 | 15:21 |
Pomorzany I / pos. 22 | 07:07 | 13:19 | 13:17 | 14:19 | 15:24 |
Pomorzany II / pos. 53A | 07:09 | 13:24 | 13:19 | 14:24 | 15:29 |
Polany I / pos. 9 | 07:11 | 13:27 | 13:21 | 14:27 | 15:32 |
Polany II / pos. 54 | 07:13 | 13:32 | 13:23 | 14:32 | 15:37 |
Polany III/ pos. 95 | 07:15 | 13:42 | 13:25 | 14:42 | 15:47 |
Wymysłów / pos. 17 | 07:18 | X | 13:28 | X | 15:50 |
Polany Kolonia / pos. 48 | 07:23 | X | 13:33 | X | 15:55 |
Wierzbica – Pętla (DW 744) | 07:28 | X | 13:38 | X | 16:00 |
A – kursuje od poniedziałku do piątku
Pierwszeństwo przewozu Dzieci Szkolne
***
Wierzbica – Pętla, Rzeczków, Błędów, Stanisławów, Ruda Wielka, Rzeczków (Górka Skaryszewska), Wierzbica, Wierzbica – Pętla
Dworce i przystanki |
A |
A |
A |
A |
A |
Wierzbica – Pętla (DW 744) | 06:25 | 13:05 | X | 14:10 | 15:50 |
Rzeczków – Zakład Pierz / pos. 70 | 06:29 | 13:09 | X | 14:17 | 15:57 |
Rzeczków – Tory / pos. 62 | 06:32 | 13:11 | X | 14:17 | 15:57 |
Rzeczków za RAFIZ-em / pos. 55 | 06:35 | 13:15 | X | 14:20 | 16:00 |
Rzeczków – Pętla / pos. 20 | 06:39 | 13:17 | X | 14:24 | 16:24 |
Rzeczków – Zwałka / pos. | 06:41 | 13:22 | X | 14:26 | X |
Rzeczków – zjazd na drogę główną / pos. 22 | 06:47 | 13:24 | X | 14:32 | X |
Błędów – figurka / pos. 15 | 06:50 | 13:29 | X | 14:35 | X |
Stanisławów / pos. 12 | 06:53 | 13:33 | X | 14:38 | X |
Stanisławów / pos. 25 | 06:56 | 13:37 | X | 14:41 | X |
Ruda Wielka / skrz. z DP 4011 W/Ośrodek Zdrowia | 06:59 | 13:41 | 13:41 | 14:44 | X |
Rzeczków – zjazd na drogę główną / pos. 22 | 07:03 | X | 13:44 | 14:48 | X |
Rzeczków – Górka Skaryszewska / pos. 8 | 07:06 | X | 13:47 | 14:51 | 16:35 |
Wierzbica – Pętla (DW 744) | 07:10 | X | 13:51 | 14:56 | X |
Ruda Wielka – Kresy / skrz. z drogą główną / pos. 125 | 07:15 | X | 13:56 | 15:01 | X |
Ruda Wielka – Kresy / pos. 186 | 07:18 | X | 13:59 | 15:04 | X |
Ruda Wielka / skrz. z DP 4011 W/Ośrodek Zdrowia | 07:23 | X | 14:04 | 15:09 | X |
Wierzbica – Pętla (DW 744) | 07:29 | X | 14:10 | 15:15 | X |
A – kursuje od poniedziałku do piątku
Pierwszeństwo przewozu Dzieci Szkolne
***
Dąbrówka Warszawska, Zalesice, Pomorzany, Wierzbica, Rzeczków, Zalesice, Polany, Wierzbica Kolonia, ul. Leśna, ul. Błędowska, Ługi, Wierzbica
Dworce i przystanki |
A |
A |
A |
Dąbrówka Warszawska (DW 744) / pos. 8 | 07:00 | 13:10 | 15:05 |
Wierzbica, ul. Leśna / pos. 2 | 07:03 | 13:18 | 15:13 |
Zalesice / skrz. z DP 3541W / Szkoła | 07:06 | 13:21 | 15:16 |
Wierzbica, ul. Jodłowa / pos. 21 | 07:14 | 13:27 | 15:22 |
Zalesice Kolonia / pos. 13 | 07:19 | 13:32 | 15:27 |
Pomorzany Kolonia / pos. 15 | 07:22 | 13:38 | 15:33 |
Wierzbica – Pętla (DW 744) | 07:27 | 13:41 | 15:36 |
Wierzbica, ul. Jodłowa / pos. 21 | 07:30 | 13:45 | 15:40 |
Zalesice Kolonia / pos. 37 | 07:33 | 13:49 | 15:44 |
Pomorzany Kolonia / pos. 15 | 07:38 | 13:54 | 15:49 |
Wierzbica – Pętla (DW 744) | 07:41 | 14:00 | 15:55 |
Dworce i przystanki |
A |
A |
A |
Wierzbica – Pętla (DW 744) | 09:45 | 14:00 | 16:00 |
Rzeczków za RAFIZ-em / pos. 55 | 09:49 | 14:05 | 16:05 |
Rzeczków / skrz. z DG | 09:54 | 14:10 | 16:10 |
Rzeczków / zjazd na DG | 09:58 | 14:13 | 16:13 |
Wierzbica, ul. Błędowska / pos. 8 | 13:03 | 14:18 | 16:18 |
Wierzbica, ul. Jodłowa / pos. 21 | 10:06 | 14:21 | 16:21 |
Zalesice Kolonia / pos. 13 | 10:11 | 14:26 | 16:26 |
Polany Kolonia / pos. 48 | 10:15 | 14:30 | 16:30 |
Wierzbica / Ługi / pos. 23 | 10:21 | 14:36 | 16:36 |
Wierzbica – Pętla (DW 744) | 10:27 | 14:42 | 16:42 |
A – kursuje od poniedziałku do piątku
Pierwszeństwo przewozu Dzieci Szkolne