Rozkład jazdy Starachowice – Warszawa (przez Mirzec, Wierzbica)
1 |
A |
7 |
A |
5 ; 7 |
km |
Przystanki |
04:30 |
05:40 |
06:40 |
11:50 |
14:00 |
0 |
Starachowice ul. Radomska (strażnica przejazdowa O. |
04:33 |
05:43 |
06:43 |
11:53 |
14:03 |
2 |
Starachowice ul. Miodowa (Statoil) |
04:36 |
05:46 |
06:46 |
11:56 |
14:06 |
4 |
Starachowice ul. Kolejowa obok Dw. Wsch. PKP (zatoczka autobusowa) |
04:39 |
05:49 |
06:49 |
11:59 |
14:09 |
5 |
Starachowice ul. Armii Krajowej III (PZU) |
04:41 |
05:51 |
06:51 |
12:01 |
14:11 |
6 |
Starachowice ul. Armii Krajowej II |
04:44 |
05:54 |
06:54 |
12:04 |
14:14 |
7 |
Starachowice ul. Majówka II / ul. Graniczna |
04:47 |
05:57 |
06:57 |
12:07 |
14:17 |
9 |
Starachowice ul. Armii Krajowej I (Policja) |
04:50 |
06:00 |
07:00 |
12:10 |
14:20 |
11 |
Starachowice ul. Radomska VIII (stadion) |
04:58 |
06:08 |
07:08 |
12:18 |
14:28 |
18 |
Tychów Stary II (skrzyżowanie) |
05:01 |
06:11 |
07:11 |
12:21 |
14:31 |
21 |
Mirzec Rynek |
05:09 |
06:19 |
07:19 |
12:29 |
14:39 |
28 |
Osiny 1 (skrzyżowanie) |
05:15 |
06:25 |
07:25 |
12:35 |
14:45 |
34 |
Wierzbica Pl. Jana Pawła II |
07:47 |
08:57 |
09:57 |
15:07 |
17:17 |
158 |
Warszawa Dworzec Centralny 06 |
07:50 |
09:00 |
10:00 |
15:10 |
17:20 |
160 |
Warszawa Dworzec Zachodni 05 P. |
Warszawa – Starachowice (przez Wierzbica. Mirzec)
1 |
A ; 7 |
A |
7 |
5 |
km |
Przystanki |
09:00 |
13:15 |
17:00 |
18:00 |
18:30 |
0 |
Warszawa Dworzec Zachodni 05 O. |
I |
I |
I |
I |
I |
I |
Warszawa Dworzec Centralny 06 |
11:32 |
15:47 |
19:32 |
20:32 |
21:02 |
124 |
Wierzbica Pl. Jana Pawła II |
11:38 |
15:53 |
19:38 |
20:38 |
21:08 |
130 |
Osiny 1 (skrzyżowanie) |
11:46 |
16:01 |
19:46 |
20:46 |
21:16 |
137 |
Mirzec Rynek |
11:49 |
16:04 |
19:49 |
20:49 |
21:19 |
140 |
Tychów Stary II (skrzyżowanie) |
11:57 |
16:12 |
19:57 |
20:57 |
21:27 |
147 |
Starachowice ul. Radomska VIII (stadion) |
12:00 |
16:15 |
20:00 |
21:00 |
21:30 |
149 |
Starachowice ul. Armii Krajowej I (Policja) |
12:03 |
16:18 |
20:03 |
21:03 |
21:33 |
151 |
Starachowice ul. Majówka II / ul. Graniczna |
12:06 |
16:21 |
20:06 |
21:06 |
21:36 |
152 |
Starachowice ul. Armii Krajowej II |
12:08 |
16:23 |
20:08 |
21:08 |
21:38 |
153 |
Starachowice ul. Armii Krajowej III (PZU) |
12:10 |
16:25 |
20:10 |
21:10 |
21:40 |
154 |
Starachowice ul. Kolejowa obok Dw. Wsch. PKP (zatoczka autobusowa) |
12:13 |
16:28 |
20:13 |
21:13 |
21:43 |
156 |
Starachowice ul. Miodowa (Statoil) |
12:16 |
16:31 |
20:16 |
21:16 |
21:46 |
158 |
Starachowice ul. Radomska (strażnica przejazdowa P. |
Objaśnienia:
1 – kursuje w poniedziałek
A – nie kursuje w niedziele i święta
5 – kursuje w piątki
7 – kursuje w niedziele
O. – Odjazd
P. – Przyjazd