ZGŁOŚ SIĘ NA BADANIA ENDOSKOPOWE DO SZPITALA W IŁŻY

Gastroskopia i kolonoskopia to najnowocześniejsze metody diagnostyczne. Oba te badania pomagają zdiagnozować przyczynę wielu problemów zdrowotnych związanych z górnym i dolnym odcinkiem układu pokarmowego. Dlatego też tak ważne jest, aby wykonywać te badania regularnie.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital w Iłży, od 1 października będzie świadczył usługi medyczne w zakresie wykonywania badań kolonoskopii oraz gastroskopi w trybie ambulatoryjnym w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Badania będą wykonywane w placówce Szpitala w Iłży w Pracowni Endoskopii mieszczącej się przy ulicy Danuty Siedzikówny „Inki” 4.
 
Zapisów na badania można dokonywać dzwoniąc pod numer telefonu: 48 368 17 91 lub bezpośrednio w rejestracji szpitala – budynek Podstawowej Opieki Zdrowotnej w dni robocze od godz. 8.00 – 17.45. Pracownicy rejestracji służą również wszelką pomocą związaną z wykonywaniem powyższych badań.
 
W dobie licznych zagrożeń chorobami układu pokarmowego warto zadbać o wczesną profilaktykę i diagnostykę tych zagrożeń, co z całą pewnością przyczyni się do właściwego postępowania już we wczesnym etapie choroby.

Do góry