I Rodzinny Piknik Majowy z Kołem Gospodyń Wiejskich z Rudy Wielkiej

Piknik Ruda Wielka 2019

12 maja na boisku przy ul. Sportowej w Rudzie Wielkiej odbył się I Rodzinny Piknik Majowy z Kołem Gospodyń Wiejskich z Rudy Wielkiej, którego głównym sponsorem była Gminna Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Wierzbicy.

Imprezę wsparli także: cukiernia MAK z Kowali Stępocina, wytwórnia wód źródlanych – Pierrot z Wolanowa oraz Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Michał Żyła z Radomia, za co Panie z Koła Gospodyń są ogromnie wdzięczne.

Pomimo deszczu, piknik można uznać za udany. Dziecięcych radości nie było końca, na co duży wpływ miał zorganizowany i sponsorowany przez Koło Gospodyń Wiejskich dmuchany zamek oraz mnóstwo słodkich niespodzianek. Majowemu biesiadowaniu przygrywał zaproszony Zespół „Gady”. Choć pogoda nie dopisała, KGW miało zaszczyt gościć na pikniku Wójta Gminy Wierzbica Zdzisława Duliasa, który zadbał o podłączenie energii elektrycznej, dostęp do toalet, co umożliwiło realizację imprezy – informują organizatorzy.

Z zaproszonych gości pojawili się również: Radna Rudy Wielkiej Agnieszka Włoskowicz, zastępca prezesa Wiejskiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Włodzimierz Sekulski oraz przedstawiciele Stowarzyszenia Nasza Ruda: Prezes Bernadetta Zielonka i Skarbnik Wioletta Gołda.

Koło Gospodyń Wiejskich z Rudy Wielkiej serdecznie dziękuje wszystkim obecnym osobom za udział w pikniku oraz za miłą atmosferę, jaką stworzyli. Było bardzo sympatycznie i radośnie!

Panie z Koła Gospodyń mają ogromną nadzieję, iż I Rodzinny Piknik Majowy z Kołem Gospodyń Wiejskich stanie się tradycją wsi Ruda Wielka.

Do góry