Czyszczenie działek w specjalnej strefie ekonomicznej

Strefa 2018

Rozpoczęło się tzw. czyszczenie działek inwestycyjnych przeznaczonych na sprzedaż na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK WISŁOSAN.

Przypomnijmy, że nasza gmina w specjalnej strefie ekonomicznej znalazła się na początku 2017 roku. – Po raz pierwszy w historii jakieś tereny naszej gminy zostały włączone do strefy, która daje szansę na znalezienie inwestora i tworzenie nowych miejsc pracy – mówił wówczas Wójt Gminy Wierzbica, Zdzisław Dulias, dodając, że po latach posuchy daje to nam realne szanse zagospodarowania terenu i zmniejszenia bezrobocia w gminie.

– Cieszymy się, że kolejny inwestor zakupił działkę i chce inwestować na terenie Wierzbicy. Oznacza to nowe miejsca pracy i nowe podatki – dodaje Wójt Dulias.

Czyszczenie działek to kolejny etap dot. tej inwestycji i zachęcenie potencjalnych inwestorów do zakupu działek, co w przyszłości da nowe miejsca pracy.

Więcej o samym projekcie pisaliśmy tutaj. 

Do góry