Modernizacja obiektu sportowego na terenie Gminy Wierzbica

Boisko WUKS Ruda Wielka

Rozpoczęła się przebudowa boiska w miejscowości Ruda Wielka. Nasza gmina otrzymała na ten cel 147 tysięcy złotych z Samorządu Województwa Mazowieckiego.

– To kolejne zewnętrzne fundusze pozyskane przez naszą gminę. Gratulacje należą się wszystkim, którzy się do tego przyczynili. Dziękujemy za pozytywne rozpatrzenie naszego wniosku, dzięki czemu obiekt sportowy w Rudzie Wielkiej zostanie zmodernizowany – nie kryje radości Wójt Gminy Wierzbica, Zdzisław Dulias.

Mazowiecki Instrument Wsparcia Infrastruktury Sportowej MAZOWSZE 2018 to nowy program, który powstał w odpowiedzi na liczne zapotrzebowanie na ulepszenie lub stworzenie nowych obiektów sportowych. Spośród wszystkich złożonych przez samorządy lokalne wniosków wybrano 69 do dofinansowania i na te inwestycje przeznaczono prawie 10 mln zł wsparcia.

Do góry