Między wspomnieniem a marzeniem… – zakończenie roku szkolnego w Publicznym Gimnazjum w Wierzbicy

Zakończenie PG 2017 W-ca

Między wspomnieniem a marzeniem… – pod takim hasłem w środę 21.06.2017 roku odbyła się w naszej szkole uroczystość zakończenia roku szkolnego przez uczniów klas III. Tradycyjnie uczniowie zatańczyli poloneza, który bardzo się wszystkim podobał.

Obok uczniów, rodziców i pracowników szkoły w spotkaniu uczestniczyły władze Gminy w osobach: Przewodniczącego Józefa Kwiatkowskiego, Wójta Zdzisława Duliasa i sekretarz Renaty Leśniewskiej.

W pięknym montażu słowno – muzycznym uczniowie wspominali szkolne lata i marzyli o tym co przed nimi. Nie zabrakło podsumowań, nagród za wyniki dydaktyczne, pracę na rzecz szkoły oraz za bardzo wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego. Dyrektor powiedział, że to był bardzo dobry rocznik, a z wieloma osobami żal się rozstawać. Złożył życzenia absolwentom, aby dostali się do wymarzonej szkoły i dobrze wspominali trzy lata spędzone w gimnazjum. Nie zabrakło też życzeń i podziękowań od rodziców i władz samorządowych. Następnie rodzice i uczniowie zaprosili wszystkich na poczęstunek i zabawę przy zespole muzycznym.

Świadectwa ukończenia szkoły i zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego uczniowie klas III odebrali w piątek 23.06.2017 roku. Wtedy też dyrektor Tomasz Jarzembiński życzył całej społeczności szkolnej zdrowego i bezpiecznego letniego wypoczynku.

Do góry