Świetne wyniki siatkarek z Wierzbicy!

Turniej 26.05.2017

Siatkarki Uczniowskiego Klubu Sportowego „Gepard” w Wierzbicy odnoszą w ostatnim czasie duże sukcesy. Podopieczne trenera Dariusza Lecha i Marka Motyki zajęły m.in. 7. miejsce na międzynarodowym turnieju w Czechach, czy zdobyły srebrny medal na zawodach finałowych dawnego woj. radomskiego, które odbyły się w Radomiu.

Do rywalizacji w turnieju XX ZMRZLINAK LUPENICE 2017 w Czechach w trzech kategoriach stanęło 600 zawodniczek z 60 drużyn. Mecze rozgrywane były na 10 boiskach.

Uczennice z Wierzbicy wystartowały w kategorii „Młodszych żaków”. Na 24 drużyny, występujące w tej kategorii, dziewczęta zajęły 7. miejsce, co jest bardzo dobrym wynikiem.

Młode siatkarki w Czechach występowały w składzie: Paulina Jastrzębska, Anastazja Kowalczyk, Natalia Lech, Weronika Lech , Nikola Głowacka, Paulina Chmielewska, Marcelina Jarząbek, Weronika Fituch, Patrycja Fituch, Amelia Walas i Maja Tuzimek.

Wcześniej UKS „Gepard” Wierzbica wygrał zawody gminne, międzygminne, powiatowe oraz międzypowiatowe w swojej kategorii wiekowej oraz zajął 2. miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w regionie radomskim, w którym startuje ponad 200 szkół podstawowych.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Do góry