W krainie utworów Janusza Korczaka

10.05.2012r. w Gminnym Przedszkolu Publicznym im. Jana Brzechwy w Wierzbicy odbyły się eliminacje pierwszego etapu ogólnopolskiego konkursu plastycznego pod hasłem “W krainie utworów Janusza Korczaka”. Konkurs miał za zadanie przybliżenie dzieciom twórczości Janusza Korczaka wielkiego pedagoga, lekarza i przyjaciela dzieci, a także pobudzenie wyobraźni i kreatywności dzieci. Do eliminacji przystąpiły chętne dzieci w wieku od 5 do 6 lat z naszego przedszkola. Ogółem wpłynęły 34 prace wykonane różnymi technikami plastycznymi. Jury w składzie nauczycielek przedszkola: Urszula Kuźdub, Agnieszka Targowska, Bożena Kosowska oceniało prace dzieci. W wyniku obrad na szczeblu przedszkolnym wyłoniono 2 laureatów. Są to: Joanna Z. 6-lat, Aleksandra Cz. 5-lat.Wystawa prac konkursowych ozdobi nasze przedszkole przez najbliższe dni. Serdecznie zapraszamy!

Urszula Kuźdub
Emilia SokołowskaDo góry