Orzeł trzeci na turnieju piłkarskim WOŚP w Radomiu

Orzeł WOŚP 2017

W sobotę na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu rozegrany został turniej piłkarski drużyn siedmioosobowych. Była to jedna z imprez towarzyszących finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W zawodach wziął udział zespół Orła Wierzbica, który zajął trzecie miejsce.

Do rywalizacji przystąpiły ekipy z Radomia: Broń, Centrum, Młodzik oraz Orzeł Wierzbica, KS Potworów i Proch Pionki.

Zespoły zostały podzielone na dwie grupy, a następnie zagrały o poszczególne lokaty. W wielkim finale Broń pokonała Proch 2:1, w meczu o trzecie miejsce Orzeł Wierzbica wygrał z Centrum Radom 5:1, zaś w spotkaniu o 5. miejsce KS Potworów okazał się lepszy od Młodzika Radom (5:0). Nagrody uczestnikom turnieju wręczył prezydent Radomia, Radosław Witkowski.