Więcej o: Konsultacje ws. rozbudowy dróg powiatowych na terenie Gminy Wierzbica

Konsultacje ws. rozbudowy dróg powiatowych na terenie Gminy Wierzbica

Uprzejmie informujemy, że na stronie Powiatowego Zarządu Dróg Publicznych w Radomiu pod adresami:

  1. http://pzd-radom.finn.pl/bipkod/19233772 – została zamieszczona dokumentacja projektowa na rozbudowę drogi powiatowej nr 3542W Wierzbica – Modrzejowice. 
  2. http://pzd-radom.finn.pl/bipkod/19233410 – została zamieszczona dokumentacja projektowa na rozbudowę drogi powiatowej nr 3560W Ruda Wielka – Dąbrówka Warszawska.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z rozwiązaniami zaproponowanymi w projekcie, jak również uczestniczenia w konsultacjach prowadzonych drogą elektroniczną do 30 września 2018 r. Więcej „Konsultacje ws. rozbudowy dróg powiatowych na terenie Gminy Wierzbica”

Więcej o: Przerwa w dostawie wody

Przerwa w dostawie wody

W związku z uszkodzeniem sieci wodociągowej ø 300 mm na ulicy Radomskiej przez firmą prowadzącą prace drogowe, ZWiK informuje, że w dniu 14.09.2018 (piątek) nastąpi przerwa w dostawie wody, która może potrwać całą dobę. Naprawę sieci prowadzi firma, która uszkodziła sieć wodociągową. Za utrudnienia przepraszamy. Więcej „Przerwa w dostawie wody”

Więcej o: Susza – pomoc klęskowa

Susza – pomoc klęskowa

Producenci rolni, w których gospodarstwach rolnych szkody w uprawach rolnych spowodowane wystąpieniem suszy lub powodzi w rozumieniu przepisów o ubezpieczeniach upraw rolnych i zwierząt gospodarskich, powstałe na powierzchni uprawy objęły co najmniej 70% danej uprawy, mogą od 14.09.2018 r. do 28.09.2018 r. składać wnioski o udzielenie pomocy. Więcej „Susza – pomoc klęskowa”

Więcej o: Zaproszenie na Jubileusz 40-lecia zapasów w Wierzbicy

Zaproszenie na Jubileusz 40-lecia zapasów w Wierzbicy

W związku z jubileuszem 40-lecia zapasów w Wierzbicy, Zarząd MLUKS „Orlik” Wierzbica organizuje 13 października 2018 roku spotkanie z byłymi i obecnymi zawodnikami, wychowankami, trenerami, działaczami oraz sympatykami sportu zapaśniczego, na którym zostanie podsumowany dorobek czterdziestoletniej działalności tej dyscypliny sportowej w Wierzbicy. Więcej „Zaproszenie na Jubileusz 40-lecia zapasów w Wierzbicy”