Więcej o: Ogłoszenie ws. wyłączenia z ruchu drogowego drogi w miejscowości Rzeczków

Ogłoszenie ws. wyłączenia z ruchu drogowego drogi w miejscowości Rzeczków

Urząd Gminy w Wierzbicy informuje, że w dniu 09.11.2018 tj. piątek w godzinach od 8:00 do 13:00 zostanie wyłączona z ruchu droga w miejscowości Rzeczków. Powyższe spowodowane jest pracami drogowymi na drodze gminnej w obrębie posesji Rzeczków 40 oraz 44. Prosimy mieszkańców o kierowanie się objazdami. Za utrudnienia przepraszamy. Więcej „Ogłoszenie ws. wyłączenia z ruchu drogowego drogi w miejscowości Rzeczków”

Więcej o: Sprawdź jakość powietrza w Gminie Wierzbica

Sprawdź jakość powietrza w Gminie Wierzbica

Dzięki zamontowanym sensorom Airly w Gminie Wierzbica, które pozwalają na zbieranie, przetwarzanie i interpretowanie danych w czasie rzeczywistym, możemy sprawdzić informacje o jakości powietrza. Sensory Airly mierzą m.in.: poziom stężenia pyłów zawieszonych PM2.5 oraz PM10, temperaturę powietrza, ciśnienie atmosferyczne oraz wilgotność powietrza. Więcej „Sprawdź jakość powietrza w Gminie Wierzbica”

Więcej o: Ostrzeżenia I stopnia o złej jakości powietrza (kolor żółty) dla pyłu zawieszonego PM 2,5 w powietrzu na obszarze woj. mazowieckiego

Ostrzeżenia I stopnia o złej jakości powietrza (kolor żółty) dla pyłu zawieszonego PM 2,5 w powietrzu na obszarze woj. mazowieckiego

W związku z przekroczeniem w 2018 r. poziomu III – Ostrzeżenia I stopnia o złej jakości powietrza (kolor żółty) dla pyłu zawieszonego PM 2,5 w powietrzu na obszarze woj. mazowieckiego Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego ogłasza ostrzeżenie I stopnia. Więcej „Ostrzeżenia I stopnia o złej jakości powietrza (kolor żółty) dla pyłu zawieszonego PM 2,5 w powietrzu na obszarze woj. mazowieckiego”

Więcej o: Zaproszenie dla Mieszkańców Gminy Wierzbica na szkolenia w ramach programu „Czyste Powietrze”

Zaproszenie dla Mieszkańców Gminy Wierzbica na szkolenia w ramach programu „Czyste Powietrze”

  1. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie wraz z Ministerstwem Środowiska oraz Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, a także Wójt Gminy Wierzbica zaprasza wszystkich Mieszkańców Gminy Wierzbica na spotkania dotyczące realizacji Programu priorytetowego „Czyste Powietrze”, które odbędzie się w Publicznej Szkole Podstawowej w Wierzbicy (dawny budynek Gimnazjum) w dniu 7 pazdpaździernika 2018 (niedziela) o godz. 18:00. Więcej „Zaproszenie dla Mieszkańców Gminy Wierzbica na szkolenia w ramach programu „Czyste Powietrze””
Więcej o: Zawiadomienie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektów Uproszczonego Planu Urządzenia Lasu

Zawiadomienie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektów Uproszczonego Planu Urządzenia Lasu

Zawiadomienie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektów Uproszczonego Planu Urządzenia Lasu dla lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa, stanowiących własność osób fizycznych i wspólnot gruntowych obrębów ewidencyjnych gminy Wierzbica. Więcej „Zawiadomienie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektów Uproszczonego Planu Urządzenia Lasu”