Więcej o: Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 40 – Upały

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 40 – Upały

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie ostrzega przed upałami. Temperatura maksymalna w dzień od 30°C do 32°C. Temperatura minimalna w nocy od 18°C do 20°C. Ostrzeżenie jest ważne od godz. 13:00 dnia 10.06.2019 do godz. 20:00 dnia 12.06.2019. Więcej „Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 40 – Upały”

Więcej o: Informacja o wstrzymanym odbiorze odpadów ulegających biodegradacji przez PPHU „RADKOM” Sp. z o.o. w Radomiu na terenie Gminy Wierzbica

Informacja o wstrzymanym odbiorze odpadów ulegających biodegradacji przez PPHU „RADKOM” Sp. z o.o. w Radomiu na terenie Gminy Wierzbica

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe „RADKOM” Sp. z o.o. w Radomiu w nawiązaniu do dotychczasowej korespondencji w sprawie przyjmowania odpadów ulegających biodegradacji o kodzie 20 02 01 do instalacji zarządzanych przez Spółkę informuje, że odbiór przedmiotowych odpadów w miesiącu kwietniu br. zostanie wstrzymany w dniu 09.05.2019 r., ze względu na dostarczenie dużej ilości przedmiotowych odpadów w pierwszych dniach maja b.r. i całkowite zapełnienie placów magazynowych.

Wznowienie odbioru odpadów ulegających biodegradacji o kodzie 20 02 01 nastąpi jeszcze w miesiącu maju br. Więcej „Informacja o wstrzymanym odbiorze odpadów ulegających biodegradacji przez PPHU „RADKOM” Sp. z o.o. w Radomiu na terenie Gminy Wierzbica”

Więcej o: Informacja Starosty Radomskiego

Informacja Starosty Radomskiego

W związku z realizacją różnych przedsięwzięć na terenie Państwa Gmin w tym planowanymi liniowymi  inwestycjami  dot.  budowy  obwodnicy  Iłży  oraz drogi  krajowej   S12,  uprzejmie  proszę o zwrócenie uwagi na kwestie pozyskiwania kopalin (piasku, żwiru, gliny, torfu czy innych kopalin pospolitych) potrzebnych do przeprowadzenia  ww. inwestycji. Więcej „Informacja Starosty Radomskiego”

Więcej o: Zapytaj o Fundusze Europejskie w Wierzbicy

Zapytaj o Fundusze Europejskie w Wierzbicy

Konsultant Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich  w    Radomiu przy Mazowieckiej Jednostce Wdrażania Programów Unijnych, w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego, będzie udzielał informacji na temat możliwości pozyskiwania funduszy europejskich dla mieszkańców Gminy Wierzbica. Konsultacje prowadzone będą w dniu 24.05.2019r. w godzinach 9.00-13.30 na terenie Urzędu Gminy Wierzbica. Więcej „Zapytaj o Fundusze Europejskie w Wierzbicy”