Więcej o: Nabór wniosków na dowóz dziecka niepełnosprawnego do szkół w roku szkolnym 2018/2019

Nabór wniosków na dowóz dziecka niepełnosprawnego do szkół w roku szkolnym 2018/2019

Informuje się rodziców (prawnych opiekunów) dzieci przedszkolnych i uczniów szkół posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, że wnioski wraz z załącznikami w sprawie dowozu uczniów do szkół i przedszkoli specjalnych do Radomia oraz oddziałów specjalnych do Wierzbicy na rok szkolny 2018/2019 przyjmowane są w Urzędzie Gminy w Wierzbicy (sekretariat) do 25 lipca 2018 r. Więcej „Nabór wniosków na dowóz dziecka niepełnosprawnego do szkół w roku szkolnym 2018/2019”

Więcej o: Festyn z okazji Dnia Dziecka w Wierzbicy

Festyn z okazji Dnia Dziecka w Wierzbicy

Na placu przy fontannie odbył się w Wierzbicy tradycyjny festyn z okazji Dnia Dziecka. Głównymi atrakcjami były m.in. konkursy sportowo-rekreacyjne, jazda na quadach, malowanie twarzy, czy tzw. dmuchańce. Dzieci świetnie się bawiły, a uśmiech dziecka – jak podkreślił Wójt Gminy Zdzisław Dulias – jest najlepszą nagrodą za zabawy, jakie im się proponuje. Więcej „Festyn z okazji Dnia Dziecka w Wierzbicy”

Więcej o: Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa Przedszkolaków

Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa Przedszkolaków

W Gminnym Przedszkolu Publicznym im. Jana Brzechwy w Wierzbicy odbyła się „Impreza Międzyprzedszkolna” składająca się z „Olimpiady Sportowej Przedszkolaków” oraz konkursu „Wiedzy o Zdrowiu”. Przedstawiono również wyniki konkursu plastycznego pt. „Zdrowie na talerzu”.

Impreza miała na celu propagowanie hasła „W zdrowym ciele zdrowy duch”.

Przeznaczona ona była dla dzieci wszystkich grup wiekowych  (3, 4, 5, 6latków) z przedszkoli z terenu Gminy Wierzbica. Więcej „Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa Przedszkolaków”