Więcej o: Nie czekaj ze spisem rolnym, aż nastanie noc. Spisz się szybko i wygraj koc!

Nie czekaj ze spisem rolnym, aż nastanie noc. Spisz się szybko i wygraj koc!

Atrakcyjne nagrody czekają na rolników z województwa mazowieckiego, którzy szybko spiszą swoje gospodarstwo rolne korzystając z samospisu internetowego. W pierwszej turze akcji „Najszybsi w PSR każdego dnia” do zwycięzców trafią wygodne i praktyczne koce piknikowe. Więcej „Nie czekaj ze spisem rolnym, aż nastanie noc. Spisz się szybko i wygraj koc!”

Więcej o: Informacja dla Mieszkańców Gminy Wierzbica

Informacja dla Mieszkańców Gminy Wierzbica

Tylko do końca listopada potrwa Powszechny Spis Rolny. To dla Naszej Gminy bardzo ważne badanie – dzięki danym zebranym w spisie będziemy wiedzieć, ilu mamy rolników, jakie są ich potrzeby i jak możemy im pomagać. Dlatego bardzo liczę na to, że każdy użytkownik gospodarstwa rolnego mieszkający w Naszej Gminie podejdzie do tego obowiązku poważnie i spisze swoje gospodarstwo rolne. Więcej „Informacja dla Mieszkańców Gminy Wierzbica”

Więcej o: Płacisz podatki? Segregujesz śmieci? Jesteś rolnikiem?  Weź udział w spisie rolnym! To taki sam obowiązek.

Płacisz podatki? Segregujesz śmieci? Jesteś rolnikiem? Weź udział w spisie rolnym! To taki sam obowiązek.

Udział w Powszechnym Spisie Rolnym jest bardzo ważnym obowiązkiem! To wymóg wynikający z ustawy, a za jego nieprzestrzeganie przewidziane są prawne i finansowe sankcje. Do udziału w spisie rolników powinna też przekonać świadomość odpowiedzialności za polskie rolnictwo. Dane spisowe posłużą przecież do wspierania rolników. Więcej „Płacisz podatki? Segregujesz śmieci? Jesteś rolnikiem? Weź udział w spisie rolnym! To taki sam obowiązek.”

Więcej o: Rolniku, chcesz się spisać wspólnie z rachmistrzem? Zgłoś się!

Rolniku, chcesz się spisać wspólnie z rachmistrzem? Zgłoś się!

W odpowiedzi na zgłaszane przez wielu mazowieckich rolników prośby o możliwość spisania gospodarstwa z pomocą rachmistrza, Urząd Statystyczny w Warszawie oferuje chętnym gminom wizytę mobilnego punktu spisowego. Jeśli jesteś rolnikiem i chciałbyś, żeby przy wypełnianiu obowiązku spisowego wsparł cię profesjonalny rachmistrz, zgłoś to jak najszybciej do naszego urzędu! Więcej „Rolniku, chcesz się spisać wspólnie z rachmistrzem? Zgłoś się!”