Więcej o: Sukcesy młodych piłkarzy Bielika Wierzbica

Sukcesy młodych piłkarzy Bielika Wierzbica

Duże sukcesy odnoszą w ostatnim czasie zawodnicy klubu MKS Bielik Wierzbica. Młodzi piłkarze wygrali m.in. turniej o Puchar Burmistrza Miasta Warka.

W MKS-ie trenują chłopcy z roczników: 2008, 2010 oraz 2011/2012. Najlepsze wyniki osiągają młodzi piłkarze z rocznika 2010, tzw. żaki.

Podopieczni trenera Krzysztofa Szyszki m.in. w cuglach wygrali swoją ligę, odprawiając z kwitkiem takie kluby jak: Radomiak II, Broń III, Beniaminek, czy Junior Radom. Więcej „Sukcesy młodych piłkarzy Bielika Wierzbica”

Więcej o: Spotkanie w sprawie budowy stacji LNG w Gminie Wierzbica

Spotkanie w sprawie budowy stacji LNG w Gminie Wierzbica

W dniu 12 grudnia 2017 roku na sali konferencyjnej w Urzędzie Gminy w Wierzbicy odbyło się spotkanie Radnych Rady Gminy oraz Wójta Gminy Wierzbica z inwestorami: TG PLUS Sp. z o.o. i CONTROL TEST Sp. z o.o. w sprawie budowy stacji skroplonego gazu ziemnego LNG na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK WISŁOSAN w Gminie Wierzbica.  Więcej „Spotkanie w sprawie budowy stacji LNG w Gminie Wierzbica”

Więcej o: Zaproszenie na Turniej Zapaśniczy „Szukamy Nadziei Olimpijskich”

Zaproszenie na Turniej Zapaśniczy „Szukamy Nadziei Olimpijskich”

Międzyszkolny Ludowy Uczniowski Klub Zapaśniczy „ORLIK” Wierzbica zaprasza na Turniej Zapaśniczy „Szukamy Nadziei Olimpijskich” o Puchar Wójta Gminy Wierzbica dzieci i młodzików, który odbędzie się na hali sportowej w Publicznej Szkole Podstawowej w Wierzbicy, ul. Wiatraczna 8 w dniu 18 listopada 2017 roku. Więcej „Zaproszenie na Turniej Zapaśniczy „Szukamy Nadziei Olimpijskich””

Więcej o: Spotkanie autorskie z Beatą Ostrowicką

Spotkanie autorskie z Beatą Ostrowicką

We wtorek 24 października  w Gminnej Bibliotece Publicznej gościliśmy krakowską pisarkę dla dzieci i młodzieży Beatę Ostrowicką. Na spotkanie przybyli uczniowie miejscowej szkoły podstawowej. Autorka zapoznała młodzież ze swoją twórczością. Opowiadała skąd czerpie pomysły do swoich książek. Dużą dawkę inspiracji czerpie ze spotkań autorskich z młodym czytelnikiem.  Beata Ostrowicka na spotkaniu skupiła się głównie na książkach dla młodzieży, min. „Zła dziewczyna”, „Świat do góry nogami”, „Zjeść żabę” i „Zaledwie kilka dni”.
Więcej „Spotkanie autorskie z Beatą Ostrowicką”