Więcej o: PRAWIE 50 TYS. ZŁ DLA KÓŁ GOSPODYŃ WIEJSKICH I STOWARZYSZEŃ Z TERENU GMINY WIERZBICA

PRAWIE 50 TYS. ZŁ DLA KÓŁ GOSPODYŃ WIEJSKICH I STOWARZYSZEŃ Z TERENU GMINY WIERZBICA

Działają aktywnie na rzecz naszych społeczności lokalnych, a do tego pozyskują środki finansowe, by móc działać jeszcze bardziej. Mowa o kobietach, członkiniach Kół Gospodyń Wiejskich i stowarzyszeń, ale i o mężczyznach, którzy co raz liczniej wstępują w ich szeregi. Nie sposób nie wspomnieć o druhach strażakach, którzy razem współpracują i wzajemnie się wspierają.

Więcej „PRAWIE 50 TYS. ZŁ DLA KÓŁ GOSPODYŃ WIEJSKICH I STOWARZYSZEŃ Z TERENU GMINY WIERZBICA”

Więcej o: RUSZYŁA KOLEJNA EDYCJA KONKURSU „MAZOWIECKIE BARWY WOLONTARIATU”

RUSZYŁA KOLEJNA EDYCJA KONKURSU „MAZOWIECKIE BARWY WOLONTARIATU”

Zarząd Województwa Mazowieckiego ogłosił XI edycję konkursu ”Mazowieckie Barwy Wolontariatu”. Celami tego Konkursu są: popularyzowanie i wyjaśnianie znaczenia wolontariatu, propagowanie inicjatyw dążących do podniesienia prestiżu wolontariatu, poszerzenie wśród mieszkańców Mazowsza wiedzy o rodzajach wolontariatu i zakresu pracy wolontariuszy, a przede wszystkim zachęcanie mieszkańców Mazowsza do podejmowania aktywności wolontariackiej.

Więcej „RUSZYŁA KOLEJNA EDYCJA KONKURSU „MAZOWIECKIE BARWY WOLONTARIATU””

Więcej o: Stowarzyszenie Przewodników Turystycznych „Złota Kaczka” zaprasza osoby niepełnosprawne z Mazowsza na wirtualną wycieczkę po Warszawie

Stowarzyszenie Przewodników Turystycznych „Złota Kaczka” zaprasza osoby niepełnosprawne z Mazowsza na wirtualną wycieczkę po Warszawie

Zapraszamy na bezpłatne wirtualne spacery po Warszawie osoby niepełnosprawne z Mazowsza – dzieci i dorosłych!

Spacery online są ilustrowane (archiwalne zdjęcia, stare mapy, w przypadku dzieci – komiksy naszego autorstwa) i interaktywne (uczestnicy – osoby niepełnosprawne i ich opiekunowie, będą mogli rozmawiać z przewodnikiem i zadawać pytania uzyskując od razu odpowiedzi).

Odwiedzane podczas 1-godzinnych spacerów online miejsca będą dobrane pod względem dostępności i atrakcyjności wirtualnej. Wirtualne wycieczki umożliwią zwiedzanie Warszawy i poznanie jej historii oraz teraźniejszości. Więcej „Stowarzyszenie Przewodników Turystycznych „Złota Kaczka” zaprasza osoby niepełnosprawne z Mazowsza na wirtualną wycieczkę po Warszawie”

Więcej o: XV edycja konkursu fotograficznego „Mazowsze bliskie sercu”

XV edycja konkursu fotograficznego „Mazowsze bliskie sercu”

Już po raz piętnasty fotografowie-amatorzy staną w szranki konkursu fotograficznego „Mazowsze bliskie sercu”, organizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Pragniemy zaprosić uczestników konkursu do podróży po naszym regionie, zwiedzania niezwykłych miejsc, tajemniczych zakątków, które warto uwiecznić na fotografii. Tematem tegorocznej edycji konkursu jest „Łączy nas Mazowsze”. Więcej „XV edycja konkursu fotograficznego „Mazowsze bliskie sercu””

Więcej o: Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu w Wierzbicy

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu w Wierzbicy

Przedszkolaki w Wierzbicy gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z okazji ich święta.

Licznie przybyli goście mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych. Dzieci pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, a starszaki zaprezentowały „Jasełka”. Więcej „Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu w Wierzbicy”