Więcej o: Spektakl słowno-muzyczny w Wierzbicy

Spektakl słowno-muzyczny w Wierzbicy

Były owacje, kwiaty i autografy. Spektakl słowno – muzyczny, poświęcony pamięci Kapitana Wojska Polskiego czyli ojca Jana Pawła II był gorąco oklaskiwany w Wierzbicy w dniu 19 sierpnia 2018 roku. W głównej roli wystąpił Maciej Zakościelny jeden z najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia.

Wydarzenie odbyło się z okazji 100. Rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Więcej „Spektakl słowno-muzyczny w Wierzbicy”

Więcej o: Piknik Rodzinny w Rudzie Wielkiej

Piknik Rodzinny w Rudzie Wielkiej

IV Piknik Rodzinny odbył się w Rudzie Wielkiej. Tradycyjnie organizatorem było stowarzyszenie Nasza Ruda.

Wśród licznych atrakcji, były m.in. tzw. dmuchańce, loteria z nagrodami, jazda konna czy zabawy dla dzieci przygotowane przez GOPS. Ponadto można było zasmakować potraw regionalnych i czegoś „na słodko”. Więcej „Piknik Rodzinny w Rudzie Wielkiej”

Więcej o: Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa Przedszkolaków

Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa Przedszkolaków

W Gminnym Przedszkolu Publicznym im. Jana Brzechwy w Wierzbicy odbyła się „Impreza Międzyprzedszkolna” składająca się z „Olimpiady Sportowej Przedszkolaków” oraz konkursu „Wiedzy o Zdrowiu”. Przedstawiono również wyniki konkursu plastycznego pt. „Zdrowie na talerzu”.

Impreza miała na celu propagowanie hasła „W zdrowym ciele zdrowy duch”.

Przeznaczona ona była dla dzieci wszystkich grup wiekowych  (3, 4, 5, 6latków) z przedszkoli z terenu Gminy Wierzbica. Więcej „Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa Przedszkolaków”