Więcej o: Wójt Gminy Wierzbica ogłasza przetarg ustny nieograniczony

Wójt Gminy Wierzbica ogłasza przetarg ustny nieograniczony

Do sprzedaży przeznacza się działkę znajdującą się w terenach potencjalnej lokalizacji przemysłu, baz i składów w tym przemysłu surowców mineralnych położoną w Rzeczkowie stanowiącą własność Gminy Wierzbica, nr KW RA1S/00019640/9 będącej w Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej  EURO-PARK WISŁOSAN. Więcej „Wójt Gminy Wierzbica ogłasza przetarg ustny nieograniczony”

Więcej o: Zaproszenie na spotkanie z przedstawicielami Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK WISŁOSAN

Zaproszenie na spotkanie z przedstawicielami Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK WISŁOSAN

Urząd Gminy w Wierzbicy zaprasza Przedsiębiorców oraz wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem działalności na terenie Gminy Wierzbica na spotkanie z przedstawicielami Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK WISŁOSAN w dniu 14 maja 2018 r. o godz. 9:00 w siedzibie Urzędu Gminy w Wierzbicy, ul. Kościuszki 73, 26-680 Wierzbica (Sala konferencyjna, I piętro).

Podczas spotkania będą omówione możliwości oraz korzyści dla Inwestorów planujących rozpocząć działalność w Specjalnej Strefie Ekonomicznej EURO-PARK WISŁOSAN położonej w miejscowości Rzeczków Kolonia. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i obejmuje łącznie powierzchnie 20 ha.

Serdecznie Zapraszamy Więcej „Zaproszenie na spotkanie z przedstawicielami Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK WISŁOSAN”

Więcej o: Kolejne fundusze z samorządu województwa mazowieckiego dla gminy Wierzbica!

Kolejne fundusze z samorządu województwa mazowieckiego dla gminy Wierzbica!

Sejmik Województwa Mazowieckiego przyjął uchwałę w sprawie udzielenia przez Województwo Mazowieckie pomocy finansowej na realizację zadań w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2018”. Nasza gmina otrzymała w sumie 20 tysięcy złotych na remonty strażnic OSP! Więcej „Kolejne fundusze z samorządu województwa mazowieckiego dla gminy Wierzbica!”

Więcej o: Gmina Wierzbica realizuje projekty unijne dla mieszkańców

Gmina Wierzbica realizuje projekty unijne dla mieszkańców

Poniżej opisujemy i prezentujemy projekty unijne dla mieszkańców realizowane na terenie Gminy Wierzbica.

– Chętnie korzystamy z projektów unijnych. A to dlatego, że chociażby projekt „Aktywni zawodowo” pomaga w walce z ubóstwem i wspiera w aktywizacji społeczno-zawodowej osoby wykluczone, jak i przeciwdziała wykluczeniu społecznemu. To dla nas bardzo ważne – mówi Wójt Zdzisław Dulias. Więcej „Gmina Wierzbica realizuje projekty unijne dla mieszkańców”

Więcej o: Dofinansowanie w ramach programu „Maluch+”

Dofinansowanie w ramach programu „Maluch+”

Gmina Wierzbica otrzymała dofinansowanie 1 000 000 zł w ramach Resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi do lat 3 – „Maluch+” 2018.

Oznacza to, że dotychczasowe przedszkole w Wierzbicy zostanie wyremontowane i przekształcone w gminny żłobek. Łączny koszt adaptacji budynku wraz z zagospodarowaniem terenu wynosi 1 250 000 zł.

Więcej „Dofinansowanie w ramach programu „Maluch+””