Więcej o: Srebrny medal zapaśnika „Orlika” Wierzbica w finałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

Srebrny medal zapaśnika „Orlika” Wierzbica w finałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

Kolejny sukces odniósł młody zapaśnik Międzyszkolnego Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „ORLIK” Wierzbica Piotrek Drab. Tym razem wystartował w finałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, które odbyły się w dniach 29.04 – 01.05.2019 r. w Staszowie zdobywając srebrny medal. Więcej „Srebrny medal zapaśnika „Orlika” Wierzbica w finałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży”

Więcej o: Gala Mistrzów Sportu Powiatu Radomskiego. Zapaśnik z Wierzbicy sportowcem 10-lecia!

Gala Mistrzów Sportu Powiatu Radomskiego. Zapaśnik z Wierzbicy sportowcem 10-lecia!

Ponad 400 osób zjawiło się w Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Radomiu, aby oklaskiwać najlepszych sportowców, trenerów i działaczy powiatu radomskiego. Już po raz szósty rozstrzygnięto doroczny konkurs organizowany przez Starostwo Powiatowe w Radomiu. Z okazji jubileuszu konkursu wybrano też sportowca 10-lecia. Więcej „Gala Mistrzów Sportu Powiatu Radomskiego. Zapaśnik z Wierzbicy sportowcem 10-lecia!”

Więcej o: I miejsce zapaśników Orlika Wierzbica w stylu wolnym w Nowym Ignaniu k. Siedlec

I miejsce zapaśników Orlika Wierzbica w stylu wolnym w Nowym Ignaniu k. Siedlec

Kolejny sukces odnieśli młodzi zapaśnicy Międzyszkolnego Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „ORLIK” Wierzbica w dniu 29 września 2018 roku w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików i Młodziczek w Zapasach – styl wolny w Nowym Ignaniu koło Siedlec. Więcej „I miejsce zapaśników Orlika Wierzbica w stylu wolnym w Nowym Ignaniu k. Siedlec”

Więcej o: XXII Memoriał Jacka Kuny

XXII Memoriał Jacka Kuny

W najbliższą sobotę (22 września) na stadionie Gminnego Klubu Sportowego „Orzeł” Wierzbica odbędzie się XXII Memoriał Jacka Kuny.

Początek imprezy o godz. 12:00. Wówczas oldboje Orła rozegrają mecz z oldbojami klubu Star Starachowice. Po spotkaniu wręczone zostaną pamiątkowe puchary dla obydwu drużyn. O godz. 16:00 natomiast seniorzy Orła zmierzą się w kolejnym pojedynku Ligi Okręgowej ze Skaryszewianką Skaryszew.

Serdecznie zapraszamy! Więcej „XXII Memoriał Jacka Kuny”