Więcej o: Siatkarki z Wierzbicy najlepsze w Jedlni-Letnisko

Siatkarki z Wierzbicy najlepsze w Jedlni-Letnisko

Uczennice Publicznej Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Wierzbicy triumfowały w turnieju piłki siatkowej dziewcząt, który odbył się w Jedlni-Letnisko.

Był to XXVII Turniej Puszczy Kozienickiej im. T. Machnio. Bezkonkurencyjne okazały się młode siatkarki z Wierzbicy, które wystąpiły w składzie: Paulina Jastrzębska, Aleksandra Zawisza, Nikola Głowacka, Natalia Lech, Anastazja Kowalczyk, Weronika Lech, Maja Tuzimek, Paulina Chmielewska, Marcelina Jarząbek, Patrycja Fituch, Weronika Fituch.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Więcej „Siatkarki z Wierzbicy najlepsze w Jedlni-Letnisko”

Więcej o: Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert na powierzenie realizacji zadania nr 1 Szkolenie dzieci i młodzieży oraz dorosłych w dyscyplinie: zapasy z obszaru I: Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej

Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert na powierzenie realizacji zadania nr 1 Szkolenie dzieci i młodzieży oraz dorosłych w dyscyplinie: zapasy z obszaru I: Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej

W wyniku przeprowadzonego postępowania konkursowego i dokonania oceny złożonej oferty na realizację wyżej określonego zadania w 2017 r. z zakresu: Wspierania i upowszechniania kultury fizycznej mieszczącego się w sferze zadań publicznych określonych w art. 4 ust. 1  ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz.U.2016.1817 ze zm.) Więcej „Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert na powierzenie realizacji zadania nr 1 Szkolenie dzieci i młodzieży oraz dorosłych w dyscyplinie: zapasy z obszaru I: Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej”

Więcej o: Świetny mecz w Radomiu – Czarni postawili się Skrze. Partnerem była Gmina Wierzbica!

Świetny mecz w Radomiu – Czarni postawili się Skrze. Partnerem była Gmina Wierzbica!

W spotkaniu 23. kolejki PlusLigi siatkarze Cerradu Czarnych Radom po świetnym meczu przegrali 2:3 na własnym parkiecie z 8-krotnym mistrzem Polski – PGE Skrą Bełchatów. Dla podopiecznych trenera Roberta Prygla to jedenasta porażka w sezonie 2016/2017. Partnerem Regionalnym tej potyczki była Gmina Wierzbica. Więcej „Świetny mecz w Radomiu – Czarni postawili się Skrze. Partnerem była Gmina Wierzbica!”