Więcej o: Świetny mecz w Radomiu – Czarni postawili się Skrze. Partnerem była Gmina Wierzbica!

Świetny mecz w Radomiu – Czarni postawili się Skrze. Partnerem była Gmina Wierzbica!

W spotkaniu 23. kolejki PlusLigi siatkarze Cerradu Czarnych Radom po świetnym meczu przegrali 2:3 na własnym parkiecie z 8-krotnym mistrzem Polski – PGE Skrą Bełchatów. Dla podopiecznych trenera Roberta Prygla to jedenasta porażka w sezonie 2016/2017. Partnerem Regionalnym tej potyczki była Gmina Wierzbica. Więcej „Świetny mecz w Radomiu – Czarni postawili się Skrze. Partnerem była Gmina Wierzbica!”

Więcej o: Gmina Wierzbica partnerem meczu Cerrad Czarni Radom – Skra Bełchatów

Gmina Wierzbica partnerem meczu Cerrad Czarni Radom – Skra Bełchatów

W spotkaniu 23. kolejki PlusLigi siatkarze Cerradu Czarnych Radom zagrają na własnym parkiecie z 8-krotnym mistrzem Polski – PGE Skrą Bełchatów. Partnerem Regionalnym tego meczu jest Gmina Wierzbica.

Partnerstwo Regionalne to projekt wspierający rozwój siatkówki w miastach i gminach naszego regionu, wprowadzony rok temu przez Stowarzyszenie Czarni Radom, właściciela klubu PlusLigi – Cerradu Czarnych Radom. Więcej „Gmina Wierzbica partnerem meczu Cerrad Czarni Radom – Skra Bełchatów”

Więcej o: Zawodnicy i trener Orlika Wierzbica wyróżnieni!

Zawodnicy i trener Orlika Wierzbica wyróżnieni!

Po raz ósmy odbyła się Gala Mistrzów Sportu Powiatu Radomskiego. Nagrody otrzymali najlepsi sportowcy i trenerzy. Gościem honorowym imprezy był dwukrotny mistrz olimpijski Tomasz Majewski.

Sportowcom gratulowały władze powiatu, na czele ze starostą Mirosławem Ślifirczykiem oraz właśnie były kulomiot – Tomasz Majewski, który powiedział, że „bardzo ważna jest wiara w siebie. Trzeba też pamiętać, że sport to dobra zabawa”. Więcej „Zawodnicy i trener Orlika Wierzbica wyróżnieni!”

Więcej o: Siatkarze z Wierzbicy na turnieju w Iłży

Siatkarze z Wierzbicy na turnieju w Iłży

13 zespołów z gmin powiatu radomskiego – w tym oczywiście gmina Wierzbica – uczestniczyło w siatkarskim turnieju Partnerstwa Regionalnego Czarni, który odbył się w Iłży. W zawodach wzięło udział ok. 160 młodych zawodników ze szkół gimnazjalnych.

Gościem honorowym imprezy był prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej – Jacek Kasprzyk, który powiedział, że raduje mu się serce, gdy widzi tak liczną grupę młodych ludzi grających w siatkówkę. – Jest to impreza zorganizowana poza naszymi projektami, więc tym bardziej należy jej przyklasnąć. Mam nadzieję, że inne ośrodki pójdą tym tropem – mówił prezes PZPS. Więcej „Siatkarze z Wierzbicy na turnieju w Iłży”