Więcej o: Zapaśnik z Wierzbicy wystartuje w Mistrzostwach Europy

Zapaśnik z Wierzbicy wystartuje w Mistrzostwach Europy

Zawodnik Międzyszkolnego Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „ORLIK” Wierzbica Czarek Nowak będzie reprezentował Polskę na czerwcowych Mistrzostwach Europy Młodzieżowców U-23, które odbędą się w Istambule w Turcji. Wcześniej nasz zawodnik był bezkonkurencyjny w Mistrzostwach Polski Juniorów w Raciborzu, w  których zdobył zloty medal i został powołany do kadry Polski w tej kategorii wiekowej. Więcej „Zapaśnik z Wierzbicy wystartuje w Mistrzostwach Europy”

Więcej o: Zaproszenie na zawody wędkarskie z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka

Zaproszenie na zawody wędkarskie z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka

Zarząd Koła Wędkarskiego PZW 40 Wierzbica serdecznie zaprasza dzieci w wieku do 16-stu lat d wzięcia udziału w zawodach wędkarskich z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Zawody rozegrane zostaną na Zbiorniku Resztówka w dniu 03.06.2018 r. Zbiórka o godz. 7:00 nad Zbiornikiem Resztówka. Więcej „Zaproszenie na zawody wędkarskie z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka”

Więcej o: Ogłoszenie wyników konkursu na powierzenie realizacji zadania z obszaru I: Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej

Ogłoszenie wyników konkursu na powierzenie realizacji zadania z obszaru I: Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej

Ogłoszenie wyników konkursu na powierzenie realizacji zadania: Szkolenie dzieci i młodzieży oraz dorosłych w dyscyplinie: piłka siatkowa z obszaru I: Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej. Więcej „Ogłoszenie wyników konkursu na powierzenie realizacji zadania z obszaru I: Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej”