Więcej o: JUŻ PO RAZ PIĄTY WYSTARTUJE „LEŚNA DYSZKA” O PUCHAR WÓJTA GMINY WIERZBICA

JUŻ PO RAZ PIĄTY WYSTARTUJE „LEŚNA DYSZKA” O PUCHAR WÓJTA GMINY WIERZBICA

Nieco ponad tydzień pozostał do startu Leśnej Dyszki –  jednego z najpopularniejszych biegów w regionie radomskim organizowanego przez sportowy klub TEAM ZALESICE. Już po raz piąty biegacze – zarówno amatorzy jak i zawodowcy będą rywalizować o Puchar Wójta Gminy Wierzbica. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 21 sierpnia w Zalesicach, a oprócz leśnych biegów dla dzieci i biegu głównego, w tym roku po raz pierwszy organizatorzy przygotowali także 4,5 km trasę dla miłośników Nordic Walking. Więcej „JUŻ PO RAZ PIĄTY WYSTARTUJE „LEŚNA DYSZKA” O PUCHAR WÓJTA GMINY WIERZBICA”

Więcej o: KOMUNIKAT – TEST SYRENY ALARMOWEJ W RAMACH OSTRZEGANIA I ALARMOWANIA LUDNOŚCI

KOMUNIKAT – TEST SYRENY ALARMOWEJ W RAMACH OSTRZEGANIA I ALARMOWANIA LUDNOŚCI

Urząd Gminy w Wierzbicy informuje, że w dniu 10 sierpnia 2022 r. między godziną 12:00 – 14:00 odbędzie się test syreny alarmowej zainstalowanej na budynku Urzędu Gminy w Wierzbicy w związku z odbiorem prac realizowanych w ramach programu „MAZOWIECKIE SYRENY+ – rozbudowa i modernizacja systemu ostrzegania i alarmowania ludności”. Więcej „KOMUNIKAT – TEST SYRENY ALARMOWEJ W RAMACH OSTRZEGANIA I ALARMOWANIA LUDNOŚCI”

Więcej o: WÓJT WRĘCZYŁ STYPENDIA NAJLEPSZYM SPORTOWCOM

WÓJT WRĘCZYŁ STYPENDIA NAJLEPSZYM SPORTOWCOM

Mają różne pasje i zainteresowania, i mimo wielu różnic sporo ich łączy. Wszyscy są młodzi, nieprzeciętnie zdolni, utytułowani i… są mieszkańcami naszej gminy. Mowa o sportowcach z MLUKs ORLIK Wierzbica, którzy w tym roku, po raz pierwszy za swoją ciężką pracę i zdobywanie zapaśniczych szczytów otrzymali stypendia sportowe. Więcej „WÓJT WRĘCZYŁ STYPENDIA NAJLEPSZYM SPORTOWCOM”

Więcej o: GMINA WIERZBICA Z DOTACJĄ NA ODBIÓR I UTYLIZACJĘ AZBESTU

GMINA WIERZBICA Z DOTACJĄ NA ODBIÓR I UTYLIZACJĘ AZBESTU

Miło nam poinformować, że w ramach naboru wniosków związanych z usuwaniem azbestu w roku 2022, realizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Gmina Wierzbica otrzymała dotację na realizację zadania: „Odbiór i utylizacja wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Wierzbica.” Więcej „GMINA WIERZBICA Z DOTACJĄ NA ODBIÓR I UTYLIZACJĘ AZBESTU”