Więcej o: INFORMACJA

INFORMACJA

Szanowni Państwo,

ze względu na nierentowność kursu na trasie z Podsuliszki do Radomia, w godzinach miedzy 4.30 a 4.50 PKS Radom nie uruchomi dodatkowego kursu na tej trasie. Więcej „INFORMACJA”

Więcej o: NOWE DOWODY OSOBISTE Z ODCISKIEM PALCA ORAZ PODPISEM POSIADACZA DOWODU

NOWE DOWODY OSOBISTE Z ODCISKIEM PALCA ORAZ PODPISEM POSIADACZA DOWODU

Od poniedziałku 8 listopada Polacy będą mogli składać wnioski o dowody osobiste z drugą cechą biometryczną. Do warstwy graficznej dowodu osobistego powróci podpis posiadacza, natomiast w warstwie elektronicznej zamieszczane będą odciski palców. Nowy dowód będzie bezpieczniejszy i będzie dawał więcej możliwości. Więcej „NOWE DOWODY OSOBISTE Z ODCISKIEM PALCA ORAZ PODPISEM POSIADACZA DOWODU”

Więcej o: MASZ SZAMBO LUB PRZYDOMOWĄ OCZYSZCZLANIE ŚCIEKÓW? POWINIENEŚ TO ZGŁOSIĆ DO URZĘDU GMINY

MASZ SZAMBO LUB PRZYDOMOWĄ OCZYSZCZLANIE ŚCIEKÓW? POWINIENEŚ TO ZGŁOSIĆ DO URZĘDU GMINY

Przypominamy! Do 30 listopada właściciele nieruchomości na terenie gminy Wierzbica, którzy posiadają na swojej działce szambo lub przydomową oczyszczalnie ścieków, muszą ten fakt zgłosić do Urzędu Gminy. To ustawowy obowiązek. Więcej „MASZ SZAMBO LUB PRZYDOMOWĄ OCZYSZCZLANIE ŚCIEKÓW? POWINIENEŚ TO ZGŁOSIĆ DO URZĘDU GMINY”

Więcej o: PIERWSZOKLASIŚCI Z PSP W DĄBRÓWCE WARSZAWSKIEJ WZIĘLI „ŚLUB ZE SZKOŁĄ”

PIERWSZOKLASIŚCI Z PSP W DĄBRÓWCE WARSZAWSKIEJ WZIĘLI „ŚLUB ZE SZKOŁĄ”

„Ślub będziemy brać ze szkołą…” zaśpiewali pierwszoklasiści Publicznej Szkoły Podstawowej w Dąbrówce Warszawskiej na początku uroczystości pasowania na ucznia, która odbyła się 13 października, tuż przed wielkim świętem polskiej edukacji. Dzieci obiecały m.in. pilnie się uczyć, dbać o dobre imię szkoły i być dobrym kolegą. Więcej „PIERWSZOKLASIŚCI Z PSP W DĄBRÓWCE WARSZAWSKIEJ WZIĘLI „ŚLUB ZE SZKOŁĄ””

Więcej o: PRZEDSZKOLAKI UCZCIŁY PAMIĘĆ O JANIE PAWLE II

PRZEDSZKOLAKI UCZCIŁY PAMIĘĆ O JANIE PAWLE II

Święty Jan Paweł II był papieżem dzieci i dzieci zawsze do Niego lgnęły. On wychodził naprzeciw ich potrzebom, stawał w ich obronie, a one … one kochały Jego. Przedszkolaki z Wierzbicy również pamiętają o Papieżu – Polaku i z okazji XXI Dnia Papieskiego, uczciły pamięć o Janie Pawle II. Przesłanie „Nie lękajcie się”, które papież po sobie pozostawił, stało się hasłem tegorocznych obchodów tego ważnego wydarzenia. Więcej „PRZEDSZKOLAKI UCZCIŁY PAMIĘĆ O JANIE PAWLE II”