Więcej o: Trwa termomodernizacja PSP w Wierzbicy

Trwa termomodernizacja PSP w Wierzbicy

Rozpoczęła się termomodernizacja Publicznej Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Wierzbicy. Przypomnijmy, że nasza gmina dostała dofinansowanie na termomodernizację budynków użyteczności publicznej w ramach organizowanego przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych konkursu dla Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020. Więcej „Trwa termomodernizacja PSP w Wierzbicy”

Więcej o: Wspaniała zabawa na festynie w Wierzbicy z okazji 20. urodzin Betanii

Wspaniała zabawa na festynie w Wierzbicy z okazji 20. urodzin Betanii

Z okazji 20. urodzin Świetlicy środowiskowej „Betania”, na parkingu przy kościele pw. św. Stanisława bp. i m. odbył się Festyn Rodzinny „Kultura ludowa łączy Pokolenia”.

Wspólna modlitwa, podziękowania, taniec, śpiew i radość – tak w skrócie można opisać to, co działo się na zabawie z okazji nowej odsłony „Betanii”, a zarazem 20. urodzin tej placówki. Więcej „Wspaniała zabawa na festynie w Wierzbicy z okazji 20. urodzin Betanii”

Więcej o: Sukces zapaśników MLUKS „Orlik” Wierzbica na Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w stylu klasycznym

Sukces zapaśników MLUKS „Orlik” Wierzbica na Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w stylu klasycznym

Kolejny ogromny sukces odnieśli młodzi zapaśnicy Międzyszkolnego Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „ORLIK” Wierzbica w zawodach w dniu 23 kwietnia 2017 roku w Warszawie – styl klasyczny. W olimpiadzie udział wzięło 23 zawodników naszego klubu.
Drużynowo MLUKS Orlik Wierzbica zajął wysokie drugie miejsce. Gościem honorowym zawodów był Andrzej Supron – mistrz świata i Europy, wicemistrz olimpijski.

Więcej „Sukces zapaśników MLUKS „Orlik” Wierzbica na Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w stylu klasycznym”