Więcej o: Sukces zapaśników MLUKS „Orlik” Wierzbica na Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w stylu klasycznym

Sukces zapaśników MLUKS „Orlik” Wierzbica na Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w stylu klasycznym

Kolejny ogromny sukces odnieśli młodzi zapaśnicy Międzyszkolnego Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „ORLIK” Wierzbica w zawodach w dniu 23 kwietnia 2017 roku w Warszawie – styl klasyczny. W olimpiadzie udział wzięło 23 zawodników naszego klubu.
Drużynowo MLUKS Orlik Wierzbica zajął wysokie drugie miejsce. Gościem honorowym zawodów był Andrzej Supron – mistrz świata i Europy, wicemistrz olimpijski.

Więcej „Sukces zapaśników MLUKS „Orlik” Wierzbica na Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w stylu klasycznym”

Więcej o: Udział zapaśników „Orlika” Wierzbica w XVI Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Młodzików i Młodziczek

Udział zapaśników „Orlika” Wierzbica w XVI Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Młodzików i Młodziczek

W dniach 21-22 kwietnia 2017 roku odbył się XVI Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzików i Młodziczek organizowany przez Cement – Gryf Chełm. W turnieju brali udział drużyny z Polski, Ukrainy, Białorusi i Litwy. W turnieju wystąpiło 250 zawodników.

Nasz klub reprezentowało 6 zawodników : Piotr Drab ,Olaf Ziętek ,Mateusz Zawadzki ,Rafał Stachowicz, Jakub Gołuch, Filip Wielgus.

Brązowy medal w znakomitym stylu wywalczył Piotr Drab na osiemnastu zawodników w tej kat. wagowej 38kg. Więcej „Udział zapaśników „Orlika” Wierzbica w XVI Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Młodzików i Młodziczek”

Więcej o: Akcja zbiórki krwi w Wierzbicy

Akcja zbiórki krwi w Wierzbicy

„Zostań honorowym dawcą krwi, bezimiennym bohaterem ratującym ludzkie zdrowie i życie”

Honorowym dawcą krwi możesz zostać w wieku od 18 do 60 lat. Krew możesz oddać po skromnym posiłku, bez potraw tłustych w dniu oddania pod warunkiem, że czujesz się zdrowo. Ponadto musisz posiadać dokument tożsamości ze zdjęciem, numerem pesel.
Więcej „Akcja zbiórki krwi w Wierzbicy”

Więcej o: Rekrutacja do klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2017/2018

Rekrutacja do klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2017/2018

Zarządzenie Nr 17/2017 Wójta Gminy Wierzbica z dnia 20 marca 2017 roku w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Wierzbica na rok szkolny 2017/2018. Więcej „Rekrutacja do klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2017/2018”