Więcej o: ZBLIŻA SIĘ TERMIN ZŁOŻENIA OŚWIADCZENIA UPRAWNIAJĄCEGO DO OBNIŻENIA CENY ENERGII ELEKTRYCZNEJ

ZBLIŻA SIĘ TERMIN ZŁOŻENIA OŚWIADCZENIA UPRAWNIAJĄCEGO DO OBNIŻENIA CENY ENERGII ELEKTRYCZNEJ

Aby korzystać z energii elektrycznej w cenie 785 zł/MWh, jednostki samorządu terytorialnego, mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz podmioty świadczące podstawowe usługi użyteczności publicznej, w nieprzekraczalnym terminie do 30 listopada br., powinny złożyć do swojego sprzedawcy energii stosowne oświadczenie. Więcej „ZBLIŻA SIĘ TERMIN ZŁOŻENIA OŚWIADCZENIA UPRAWNIAJĄCEGO DO OBNIŻENIA CENY ENERGII ELEKTRYCZNEJ”

Więcej o: ZAPAŚNICY MLUKS ORLIK WIERZBICA NAGRODZENI PRZEZ MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO

ZAPAŚNICY MLUKS ORLIK WIERZBICA NAGRODZENI PRZEZ MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO

Z dumą informujemy, iż w dniu 19 listopada w Centrum Olimpijskim w Warszawie dwaj zawodnicy MLUKS ORLIK Wierzbica: Marcel Rafalski oraz Jakub Lisek odebrali z rąk Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika nagrody za wybitne osiągnięcia sportowe w roku 2021. Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego jest jednym z najbardziej prestiżowych wyróżnień na Mazowszu, honorującym najcenniejsze osiągnięcia mieszkańców regionu. Więcej „ZAPAŚNICY MLUKS ORLIK WIERZBICA NAGRODZENI PRZEZ MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO”

Więcej o: NIE DAJ SIĘ ZŁAPAĆ W SIECI! PODSTAWOWE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA W INTERNECIE

NIE DAJ SIĘ ZŁAPAĆ W SIECI! PODSTAWOWE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA W INTERNECIE

Jak działają internetowi oszuści? Dlaczego takie ważne są mocne hasła? W jaki sposób zminimalizować ryzyko i nie stać się jedną z ofiar sieciowych wyłudzaczy? Odpowiedź na te i wiele innych pytań, można uzyskać już 30 listopada 2022 roku o godz. 17:00 podczas bezpłatnego szkolenia pn. „Nie daj się złapać w sieci!” w Centrum Kultury, Rekreacji i Turystyki z Izbą Pamięci Ziemi Wierzbickiej (Suliszka 38). Zapraszamy! Więcej „NIE DAJ SIĘ ZŁAPAĆ W SIECI! PODSTAWOWE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA W INTERNECIE”

Więcej o: ROZPOCZĘŁA SIĘ BUDOWA POMNIKA UPAMIĘTNIAJĄCEGO MIESZKAŃCÓW ZIEMI WIERZBICKIEJ WALCZĄCYCH O WOLNOŚĆ OJCZYZNY

ROZPOCZĘŁA SIĘ BUDOWA POMNIKA UPAMIĘTNIAJĄCEGO MIESZKAŃCÓW ZIEMI WIERZBICKIEJ WALCZĄCYCH O WOLNOŚĆ OJCZYZNY

Tuż przed Narodowym Świętem Niepodległości, w centrum Wierzbicy dzięki społecznej inicjatywie mieszkańców gminy, rozpoczęły się prace przy budowie pomnika upamiętniającego mieszkańców ziemi wierzbickiej walczących o wolność naszej Ojczyzny. Inwestycja realizowana jest przy ogromnym wsparciu Ministerstwa Obrony Narodowej, która na ten cel przekazała dotację w kwocie aż 81 tys. złotych. Wkład własny gminy Wierzbica wynosi 20 300,00 zł. Więcej „ROZPOCZĘŁA SIĘ BUDOWA POMNIKA UPAMIĘTNIAJĄCEGO MIESZKAŃCÓW ZIEMI WIERZBICKIEJ WALCZĄCYCH O WOLNOŚĆ OJCZYZNY”