Więcej o: CO ZROBIĆ, ŻEBY NIE ZAPŁACIĆ KARY GRZYWNY ZA BRAK UDZIAŁU W SPISIE POWSZECHNYM?

CO ZROBIĆ, ŻEBY NIE ZAPŁACIĆ KARY GRZYWNY ZA BRAK UDZIAŁU W SPISIE POWSZECHNYM?

Do końca spisu zostało kilka dni. Spora grupa mieszkańców Mazowsza przypomniała sobie o tym obowiązku właśnie teraz, blokując infolinię i punkty spisowe. Jeśli obawiasz się, że nie zdążysz się spisać i zapłacisz grzywnę, to mamy dla Ciebie rozwiązanie. Zostaw numer telefonu na infolinii. Oddzwonimy. Więcej „CO ZROBIĆ, ŻEBY NIE ZAPŁACIĆ KARY GRZYWNY ZA BRAK UDZIAŁU W SPISIE POWSZECHNYM?”

Więcej o: MLUKS „ORLIK” WIERZBICA WYRÓŻNIONY !

MLUKS „ORLIK” WIERZBICA WYRÓŻNIONY !

W dniu 22 września 2021 r. odbył się w Warszawie VI sprawozdawczo-wyborczy Zjazd Delegatów Mazowieckiego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe, na którym został wyróżniony Międzyszkolny Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „ORLIK” Wierzbica Medalem 75-lecia Ludowych Zespołów Sportowych przyznanym przez Krajowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe. Więcej „MLUKS „ORLIK” WIERZBICA WYRÓŻNIONY !”

Więcej o: GMINA WIERZBICA Z DOFINANSOWANIEM NA TERMOMODERNIZACJĘ BUDYNKU PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKA W WIERZBICY

GMINA WIERZBICA Z DOFINANSOWANIEM NA TERMOMODERNIZACJĘ BUDYNKU PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKA W WIERZBICY

Ponad 750 tys. zł unijnego dofinasowania otrzymała Gmina Wierzbica na realizację jednej z ważniejszych dla społeczności gminy inwestycji – termomodernizację budynku przeznaczonego na gminne przedszkole i żłobek w Wierzbicy. Więcej „GMINA WIERZBICA Z DOFINANSOWANIEM NA TERMOMODERNIZACJĘ BUDYNKU PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKA W WIERZBICY”

Więcej o: MOBILNY PUNKT SPISOWY W RUDZIE WIELKIEJ

MOBILNY PUNKT SPISOWY W RUDZIE WIELKIEJ

30 września kończy się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Dla tych z Państwa, którzy jeszcze nie wypełniliście obowiązku spisowego, w najbliższą niedzielę, 26 września 2021 r. podczas festynu #SzczepimySięzKGW w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rudzie Wielkiej zostanie uruchomiony mobilny punkt spisowy, obsługiwany przez pracowników Urzędu Gminy, w godz. od 13.00  do 18.00.
Wystarczy przygotować:
  • numery PESEL wszystkich domowników,
  • powierzchnię użytkową domu/mieszkania,
  • rok oddania domu do użytku.
Zachęcamy i czekamy na Państwa!
Więcej o: ŚWIETNA ZABAWA RAZEM Z KGW ŁUGOWIANKI W WIERZBICY KOLONII  

ŚWIETNA ZABAWA RAZEM Z KGW ŁUGOWIANKI W WIERZBICY KOLONII  

„SZCZEPIMY SIĘ Z KOŁEM GOSPODYŃ WIEJSKICH” – pod takim hasłem, w niedzielę, 19 września odbył się festyn rodzinny w Wierzbicy Kolonii zorganizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich „ŁUGOWIANKI”. Dzięki przebojowym gospodyniom z KGW, działaniom profilaktycznym towarzyszył szereg atrakcji i pomimo pogody, która nie rozpieszczała, teren przy strażnicy OSP tętnił życiem. To już kolejne takie wydarzenie promujące Narodowy Program Szczepień na terenie Gminy Wierzbica. Więcej „ŚWIETNA ZABAWA RAZEM Z KGW ŁUGOWIANKI W WIERZBICY KOLONII  „

Więcej o: ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE SZKLENIE: „JAK ZAŁOŻYĆ ŻŁOBEK? MISJA, WIZJA I BIZNES”

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE SZKLENIE: „JAK ZAŁOŻYĆ ŻŁOBEK? MISJA, WIZJA I BIZNES”

Wyższa Szkoła Gospodarki z przyjemnością informuje, że w Skaryszewie w terminie 04 i 11.10.2021 r. odbędzie się bezpłatne szkolenie „Jak założyć żłobek. Misja, wizja i biznes”, realizowane w ramach projektu „Dobre praktyki opieki nad dziećmi do lat 3 wsparciem dla pracujących rodziców”. Jest to ostatnia możliwość zdobycia wiedzy w tym obszarze przez mieszkańców Gminy bez ponoszenia kosztów. Więcej „ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE SZKLENIE: „JAK ZAŁOŻYĆ ŻŁOBEK? MISJA, WIZJA I BIZNES””