Więcej o: Program seminarium informacyjnego

Program seminarium informacyjnego

Program seminarium informacyjnego na temat:

  • możliwości włączenia się do realizowanych projektów oraz potencjalnych korzyści
  • możliwości samozatrudnienia bądź objęcia działaniem kwalifikacyjnym w ramach realizowanych projektów

pt. Koncepcja wdrażania przedsięwzięcia „Są wśród nas” realizowanej przez LGD „Wspólny Trakt” w ramach LSR na lata 2016-2023 Więcej „Program seminarium informacyjnego”

Więcej o: Zacznij piłkarską przygodę jak reprezentanci. Udział w tym Turnieju to pierwszy krok do świata wielkiej piłki

Zacznij piłkarską przygodę jak reprezentanci. Udział w tym Turnieju to pierwszy krok do świata wielkiej piłki

Rozpoczęły się zapisy do XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, największego turnieju piłkarskiego dla dzieci w Europie. Udział w rozgrywkach daje dzieciom szansę spełnienia marzeń o spotkaniu z reprezentantami Polski i zagraniu na stadionie PGE Narodowym. Zapisy do nowej edycji potrwają do 30 września. Więcej „Zacznij piłkarską przygodę jak reprezentanci. Udział w tym Turnieju to pierwszy krok do świata wielkiej piłki”

Więcej o: Informacja Powiatowego Zarządu Dróg Publicznych w Radomiu

Informacja Powiatowego Zarządu Dróg Publicznych w Radomiu

Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych w Radomiu informuje, że w związku z przebudową drogi powiatowej Nr 3545W relacji Wierzbica – Polany – Krzyżanowice na odcinku Wierzbica – Polany (Gmina Wierzbica) w dniach od 11.09 do 17.10.2017 roku wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym związane  z wykonywaniem robót drogowych. Więcej „Informacja Powiatowego Zarządu Dróg Publicznych w Radomiu”

Więcej o: Będą szczepić lisy z samolotów

Będą szczepić lisy z samolotów

Między 12 a 21 września 2017 r. Wojewódzki Inspektorat Weterynarii przeprowadzi akcję szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie. Szczepionka zrzucana będzie z samolotów na lasy, pola i łąki. Przynęty ze szczepionką nie wolno dotykać. Zwierzęta nie przyjmą tych z zapachem człowieka. Przez dwa tygodnie od wyłożenia szczepionki należy zachować ostrożność podczas wyprowadzania zwierząt. Więcej „Będą szczepić lisy z samolotów”