Więcej o: Informacja o wstrzymanym odbiorze odpadów ulegających biodegradacji przez PPHU „RADKOM” Sp. z o.o. w Radomiu na terenie Gminy Wierzbica

Informacja o wstrzymanym odbiorze odpadów ulegających biodegradacji przez PPHU „RADKOM” Sp. z o.o. w Radomiu na terenie Gminy Wierzbica

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe „RADKOM” Sp. z o.o. w Radomiu w nawiązaniu do dotychczasowej korespondencji w sprawie przyjmowania odpadów ulegających biodegradacji o kodzie 20 02 01 do instalacji zarządzanych przez Spółkę informuje, że odbiór przedmiotowych odpadów w miesiącu kwietniu br. zostanie wstrzymany w dniu 09.05.2019 r., ze względu na dostarczenie dużej ilości przedmiotowych odpadów w pierwszych dniach maja b.r. i całkowite zapełnienie placów magazynowych.

Wznowienie odbioru odpadów ulegających biodegradacji o kodzie 20 02 01 nastąpi jeszcze w miesiącu maju br. Więcej „Informacja o wstrzymanym odbiorze odpadów ulegających biodegradacji przez PPHU „RADKOM” Sp. z o.o. w Radomiu na terenie Gminy Wierzbica”

Więcej o: Srebrny medal zapaśnika „Orlika” Wierzbica w finałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

Srebrny medal zapaśnika „Orlika” Wierzbica w finałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

Kolejny sukces odniósł młody zapaśnik Międzyszkolnego Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „ORLIK” Wierzbica Piotrek Drab. Tym razem wystartował w finałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, które odbyły się w dniach 29.04 – 01.05.2019 r. w Staszowie zdobywając srebrny medal. Więcej „Srebrny medal zapaśnika „Orlika” Wierzbica w finałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży”

Więcej o: Informacja Starosty Radomskiego

Informacja Starosty Radomskiego

W związku z realizacją różnych przedsięwzięć na terenie Państwa Gmin w tym planowanymi liniowymi  inwestycjami  dot.  budowy  obwodnicy  Iłży  oraz drogi  krajowej   S12,  uprzejmie  proszę o zwrócenie uwagi na kwestie pozyskiwania kopalin (piasku, żwiru, gliny, torfu czy innych kopalin pospolitych) potrzebnych do przeprowadzenia  ww. inwestycji. Więcej „Informacja Starosty Radomskiego”