Więcej o: XXII Memoriał Jacka Kuny

XXII Memoriał Jacka Kuny

W najbliższą sobotę (22 września) na stadionie Gminnego Klubu Sportowego „Orzeł” Wierzbica odbędzie się XXII Memoriał Jacka Kuny.

Początek imprezy o godz. 12:00. Wówczas oldboje Orła rozegrają mecz z oldbojami klubu Star Starachowice. Po spotkaniu wręczone zostaną pamiątkowe puchary dla obydwu drużyn. O godz. 16:00 natomiast seniorzy Orła zmierzą się w kolejnym pojedynku Ligi Okręgowej ze Skaryszewianką Skaryszew.

Serdecznie zapraszamy! Więcej „XXII Memoriał Jacka Kuny”

Więcej o: Obwieszczenie Wójta Gminy Wierzbica w sprawie przekazania informacji Komisarza Wyborczego w Radomiu I

Obwieszczenie Wójta Gminy Wierzbica w sprawie przekazania informacji Komisarza Wyborczego w Radomiu I

Obwieszczenie Wójta Gminy Wierzbica z dnia 5 września 2018 roku w sprawie przekazania informacji Komisarza Wyborczego w Radomiu I o numerach oraz granicach obwodów głosowania, siedzibach obwodowych komisji wyborczych, utworzonych Postanowieniem Komisarza wyborczego w Radomiu I Nr DRD-532/64/18 z dnia 21 maja 2018 r. w sprawie podziału Gminy Wierzbica na stałe obwody głosowania, ustalenia ich numerów, granic i siedzib obwodowych komisji wyborczych (Dz. Urz. Woj. Mazowieckiego poz. 5572) , a także możliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika. Więcej „Obwieszczenie Wójta Gminy Wierzbica w sprawie przekazania informacji Komisarza Wyborczego w Radomiu I”

Więcej o: Konsultacje ws. rozbudowy dróg powiatowych na terenie Gminy Wierzbica

Konsultacje ws. rozbudowy dróg powiatowych na terenie Gminy Wierzbica

Uprzejmie informujemy, że na stronie Powiatowego Zarządu Dróg Publicznych w Radomiu pod adresami:

  1. http://pzd-radom.finn.pl/bipkod/19233772 – została zamieszczona dokumentacja projektowa na rozbudowę drogi powiatowej nr 3542W Wierzbica – Modrzejowice. 
  2. http://pzd-radom.finn.pl/bipkod/19233410 – została zamieszczona dokumentacja projektowa na rozbudowę drogi powiatowej nr 3560W Ruda Wielka – Dąbrówka Warszawska.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z rozwiązaniami zaproponowanymi w projekcie, jak również uczestniczenia w konsultacjach prowadzonych drogą elektroniczną do 30 września 2018 r. Więcej „Konsultacje ws. rozbudowy dróg powiatowych na terenie Gminy Wierzbica”