Więcej o: Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się począwszy od 25 maja 2018 roku. Więcej „Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych”

Więcej o: Prawie 150 tys. zł na modernizację obiektu sportowego na terenie Gminy Wierzbica!

Prawie 150 tys. zł na modernizację obiektu sportowego na terenie Gminy Wierzbica!

Radni województwa zdecydowali o przyznaniu prawie 10 mln zł na zmodernizowanie lub stworzenie m.in. boisk, bieżni, torów na terenie całego Mazowsza. Wśród wybranych projektów jest 14 z subregionu radomskiego, na które przeznaczono prawie 1,9 mln zł wsparcia. Nasza gmina dostanie 147 tysięcy złotych na modernizację obiektu sportowego w miejscowości Ruda Wielka! Więcej „Prawie 150 tys. zł na modernizację obiektu sportowego na terenie Gminy Wierzbica!”

Więcej o: Zapaśnik z Wierzbicy wystartuje w Mistrzostwach Europy

Zapaśnik z Wierzbicy wystartuje w Mistrzostwach Europy

Zawodnik Międzyszkolnego Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „ORLIK” Wierzbica Czarek Nowak będzie reprezentował Polskę na czerwcowych Mistrzostwach Europy Młodzieżowców U-23, które odbędą się w Istambule w Turcji. Wcześniej nasz zawodnik był bezkonkurencyjny w Mistrzostwach Polski Juniorów w Raciborzu, w  których zdobył zloty medal i został powołany do kadry Polski w tej kategorii wiekowej. Więcej „Zapaśnik z Wierzbicy wystartuje w Mistrzostwach Europy”

Więcej o: Zaproszenie na zawody wędkarskie z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka

Zaproszenie na zawody wędkarskie z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka

Zarząd Koła Wędkarskiego PZW 40 Wierzbica serdecznie zaprasza dzieci w wieku do 16-stu lat d wzięcia udziału w zawodach wędkarskich z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Zawody rozegrane zostaną na Zbiorniku Resztówka w dniu 03.06.2018 r. Zbiórka o godz. 7:00 nad Zbiornikiem Resztówka. Więcej „Zaproszenie na zawody wędkarskie z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka”

Więcej o: Zapytaj o Fundusze Europejskie

Zapytaj o Fundusze Europejskie

Konsultant Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Radomiu przy Mazowieckiej Jednostce Wdrażania Programów Unijnych, w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego, będzie udzielał informacji na temat możliwości pozyskiwania funduszy europejskich dla mieszkańców Gminy Wierzbica. Konsultacje prowadzone będą w dniu 07.06.2018 r. w godzinach 9.00-14.00 na terenie Urzędu Gminy w Wierzbicy (sala konferencyjna), ul. Kościuszki 73, 26 -680 Wierzbica. Więcej „Zapytaj o Fundusze Europejskie”