Więcej o: Jubileusz 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości w Gminie Wierzbica

Jubileusz 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości w Gminie Wierzbica

Oficjalne obchody rozpoczęła uroczysta msza św. w intencji Ojczyzny, odprawiona w naszej parafii, a koncelebrowana przez proboszcza ks. kan. Juliana Sobczyka oraz ks. Marcina Gregiela.

Mszę świętą wzbogaciły poczty sztandarowe jednostek OSP i szkół podstawowych z terenu gminy Wierzbica. Więcej „Jubileusz 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości w Gminie Wierzbica”

Więcej o: Internetowa giełda rolna dla Rolników

Internetowa giełda rolna dla Rolników

Pragniemy poinformować o nowoczesnej internetowej giełdzie rolnej Agro-Market24. Portal umożliwia bezpłatne dodawanie ogłoszeń, przeglądanie listy ogłoszeń i przede wszystkim znalezienie potencjalnych odbiorców na swoje produkty. Celem działania niniejszego portalu jest wspieranie producentów rolnych w sprzedaży swoich produktów. Dodatkowo szeroka baza odbiorców oraz bezpośrednia sprzedaż między rolnikiem, sadownikiem, a klientem końcowym umożliwia transakcje w wyższych cenach. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne. Więcej informacji na Internetowa giełda rolna Agro-Market24. Więcej „Internetowa giełda rolna dla Rolników”

Więcej o: Zawodnik MLUKS „Orlik” Wierzbica V-ce Mistrzem Polski Młodzików 2018

Zawodnik MLUKS „Orlik” Wierzbica V-ce Mistrzem Polski Młodzików 2018

W dniach 02-04.11.2018 w Janowie Lubelskim odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w Zapasach w Stylu Klasycznym. W zawodach wystartowało 212 zawodników z 46 klubów Polski. Wielkim sukcesem klubu zapaśniczego z Wierzbicy było zdobycie przez jego wychowanka Piotra Draba tytułu Vice Mistrza Polski Młodzików w kategorii 44 kg. Więcej „Zawodnik MLUKS „Orlik” Wierzbica V-ce Mistrzem Polski Młodzików 2018″

Więcej o: Ogłoszenie ws. wyłączenia z ruchu drogowego drogi w miejscowości Rzeczków

Ogłoszenie ws. wyłączenia z ruchu drogowego drogi w miejscowości Rzeczków

Urząd Gminy w Wierzbicy informuje, że w dniu 09.11.2018 tj. piątek w godzinach od 8:00 do 13:00 zostanie wyłączona z ruchu droga w miejscowości Rzeczków. Powyższe spowodowane jest pracami drogowymi na drodze gminnej w obrębie posesji Rzeczków 40 oraz 44. Prosimy mieszkańców o kierowanie się objazdami. Za utrudnienia przepraszamy. Więcej „Ogłoszenie ws. wyłączenia z ruchu drogowego drogi w miejscowości Rzeczków”

Więcej o: Ogłoszenie Wójta Gminy Wierzbica o sprzedaży działki znajdującej się Tarnobrzeskiej Strefie Ekonomicznej EURO-PARK WISŁOSAN

Ogłoszenie Wójta Gminy Wierzbica o sprzedaży działki znajdującej się Tarnobrzeskiej Strefie Ekonomicznej EURO-PARK WISŁOSAN

Ogłoszenie Wójta Gminy Wierzbica z dnia 6.11.2018 roku w sprawie sporządzenia wykazu nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży: Rzeczków, działka nr ewid. 241/56 znajdująca się w Tarnobrzeskiej Strefie Ekonomicznej EURO-PARK WISŁOSAN. Więcej „Ogłoszenie Wójta Gminy Wierzbica o sprzedaży działki znajdującej się Tarnobrzeskiej Strefie Ekonomicznej EURO-PARK WISŁOSAN”

Więcej o: Sprawdź jakość powietrza w Gminie Wierzbica

Sprawdź jakość powietrza w Gminie Wierzbica

Dzięki zamontowanym sensorom Airly w Gminie Wierzbica, które pozwalają na zbieranie, przetwarzanie i interpretowanie danych w czasie rzeczywistym, możemy sprawdzić informacje o jakości powietrza. Sensory Airly mierzą m.in.: poziom stężenia pyłów zawieszonych PM2.5 oraz PM10, temperaturę powietrza, ciśnienie atmosferyczne oraz wilgotność powietrza. Więcej „Sprawdź jakość powietrza w Gminie Wierzbica”

Więcej o: LIII Sesja Rady Gminy Wierzbica – Ostatnia w Kadencji 2014 – 2018

LIII Sesja Rady Gminy Wierzbica – Ostatnia w Kadencji 2014 – 2018

W czwartek 25 października 2018 roku w Urzędzie Gminy w Wierzbicy odbyła się ostatnia w kadencji 2014-2018 Sesja Rady Gminy Wierzbica. Początek obrad uświetnił występ artystyczny uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Wierzbicy, którzy z okazji uczczenia 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości zaprezentowali wiersze i pieśni patriotyczne. Więcej „LIII Sesja Rady Gminy Wierzbica – Ostatnia w Kadencji 2014 – 2018”