Więcej o: Do końca spisu powszechnego został tylko miesiąc! Nie czekaj do ostatniego dnia września!

Do końca spisu powszechnego został tylko miesiąc! Nie czekaj do ostatniego dnia września!

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań kończy się 30 września. Zostało już naprawdę niewiele czasu, aby wypełnić obowiązek spisowy.

Spis powszechny trwa od początku kwietnia. W województwie mazowieckim do tej pory spisało się ponad 60% mieszkańców. Do spisania pozostaje więc jeszcze sporo osób, które najczęściej wiedzą o spisie, ale wypełnienie formularza odkładają na ostatnią chwilę. Warto jednak pamiętać, że im dłużej będziemy czekać, tym większe prawdopodobieństwo stresu i problemów związanych np. z logowaniem do aplikacji spisowej lub połączeniem z infolinią spisową w ostatnich dniach września. Więcej „Do końca spisu powszechnego został tylko miesiąc! Nie czekaj do ostatniego dnia września!”

Więcej o: UWAGA !!! Mieszkańcy Dąbrówki Warszawskiej

UWAGA !!! Mieszkańcy Dąbrówki Warszawskiej

Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. W związku z tym pragnąc ułatwić mieszkańcom udział w Spisie, informujemy, że będzie możliwość spisania się w Mobilnym Punkcie Spisowym, który będzie działał w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Dąbrówce Warszawskiej w dniu 31 sierpnia 2021 r. (wtorek) w godzinach 14.00 – 19.00. Więcej „UWAGA !!! Mieszkańcy Dąbrówki Warszawskiej”

Więcej o: Spis nie wyklucza osób z niepełnosprawnością!

Spis nie wyklucza osób z niepełnosprawnością!

Narodowy Spis Powszechny 2021 to jedyne badanie, które pozwoli poznać liczbę osób dotkniętych niepełnosprawnością oraz ich sytuację życiową. Aby ułatwić im udział w spisie, przygotowano szereg udogodnień: wsparcie tłumaczy Polskiego Języka Migowego, pomoc infolinii spisowej oraz możliwość obsługi formularza spisowego przez osoby niewidome.  Więcej „Spis nie wyklucza osób z niepełnosprawnością!”

Więcej o: Spis powszechny to szansa, a nie inwigilacja

Spis powszechny to szansa, a nie inwigilacja

Pierwszy spis powszechny odbył się w Polsce równo 100 lat temu. Zarówno wtedy, jak i dziś, celem było i jest poznanie sytuacji polskiego społeczeństwa, aby potem prowadzić skuteczne działania wspierające jego rozwój. Jeśli zatem leży Ci na sercu przyszłość Twojej rodziny, gminy, miasta i całego kraju, powinieneś jak najszybciej wypełnić obowiązek spisowy. Więcej „Spis powszechny to szansa, a nie inwigilacja”

Więcej o: Ogłoszenie o konsultacjach w sprawie rozbudowy drogi powiatowej nr 3545W Wierzbica-Polany-Krzyżanowice

Ogłoszenie o konsultacjach w sprawie rozbudowy drogi powiatowej nr 3545W Wierzbica-Polany-Krzyżanowice

Informujemy zainteresowane osoby, że trwają konsultacje w sprawie rozbudowy drogi powiatowej nr 3545W Wierzbica-Polany-Krzyżanowice.

Wnioski należy składać w Kancelarii (pok. 104) Powiatowego Zarządu Dróg Publicznych w Radomiu, ul. Graniczna 24, 26-600 Radom lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: sekretariat@pzdp.radom.pl w terminie do dnia 27 sierpnia 2021 roku. Więcej „Ogłoszenie o konsultacjach w sprawie rozbudowy drogi powiatowej nr 3545W Wierzbica-Polany-Krzyżanowice”