Aktualności

Więcej o: LGD „Wspólny Trakt”. Spotkanie informacyjno-konsultacyjne w Wierzbicy

LGD „Wspólny Trakt”. Spotkanie informacyjno-konsultacyjne w Wierzbicy

W Urzędzie Gminy Wierzbica odbyło się pierwsze spotkanie informacyjno-konsultacyjne w ramach Lokalnej Grupy Działania – „Wspólny Trakt”.

Spotkanie skierowane było do mieszkańców, przedsiębiorców, przedstawicieli samorządów i organizacji pozarządowych, którzy chcą rozpocząć lub rozwinąć prowadzoną przez siebie działalność gospodarczą na terenie wiejskim. Więcej „LGD „Wspólny Trakt”. Spotkanie informacyjno-konsultacyjne w Wierzbicy”

Więcej o: Przerwy w dostawie wody

Przerwy w dostawie wody

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Wierzbicy informuje, że w dniach 21 października 2016 – 21 listopada 2016 mogę nastąpić przerwy w dostawie wody z ujęcia w Zalesicach spowodowane regeneracją studni.

Za utrudnienia przepraszamy.

Więcej o: Obchody Dnia Edukacji Narodowej w Publicznej Szkole Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Wierzbicy

Obchody Dnia Edukacji Narodowej w Publicznej Szkole Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Wierzbicy

W Publicznej Szkole Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Wierzbicy odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Nauczyciele oraz pracownicy placówki otrzymali nagrody i dyplomy.

Podczas uroczystości uczniowie zaprezentowali zabawne przedstawienie, a na zakończenie głos zabrali: Przewodniczący Rady Gminy Wierzbica – Józef Kwiatkowski, proboszcz parafii pw. św. Stanisława w Wierzbicy – Jan Chodelski oraz Przewodnicząca Rady Rodziców – Katarzyna Drab, jak i Wójt Gminy Wierzbica Zdzisław Dulias. Więcej „Obchody Dnia Edukacji Narodowej w Publicznej Szkole Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Wierzbicy”

Więcej o: Zapraszamy na Spotkania Informacyjno-Konsultacyjne

Zapraszamy na Spotkania Informacyjno-Konsultacyjne

Mieszkasz lub prowadzisz działalność na terenie gmin: Wierzbica, Iłża, Kowala, Skaryszew? Chcesz rozpocząć lub rozwinąć prowadzoną działalność gospodarczą na terenie wiejskim? Nie wiesz, czy Twój pomysł można sfinansować w ramach LSR?

Zapraszamy na Spotkania Informacyjno-Konsultacyjne, które odbędą się w 4 gminach, należących do LGD „Wspólny Trakt” Więcej „Zapraszamy na Spotkania Informacyjno-Konsultacyjne”

Więcej o: Derby regionu w Wierzbicy

Derby regionu w Wierzbicy

Orzeł Wierzbica w spotkaniu 14. kolejki gr. południowo-mazowieckiej IV ligi podejmie na własnym stadionie – w derbach regionu radomskiego – Oskar Przysucha. Podopieczni trenera Rafała Stąpora powalczą o trzecie zwycięstwo w sezonie 2016/2017.

Orzeł zajmuje obecnie przedostatnie – 19. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem tylko 7 punktów, natomiast Oskar jest jedenasty, mając na swoim koncie 19 oczek. Więcej „Derby regionu w Wierzbicy”

Do góry