Aktualności

Więcej o: BEZPŁATNE SZKOLENIE DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

BEZPŁATNE SZKOLENIE DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

Już niebawem rozpoczną się nabory ofert w otwartych konkursach ofert ogłaszane zarówno przez Gminę Wierzbica jak i Powiat Radomski czy też Samorząd Województwa Mazowieckiego. Przed przystąpieniem do napisania oferty warto dowiedzieć się krok po kroku jak to zrobić, jakie elementy zawiera umowa oraz jak wywiązać się z obowiązku sprawozdawczego. Więcej „BEZPŁATNE SZKOLENIE DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH”

Więcej o: OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ ZAPAŚNICZY O PUCHAR WÓJTA GMINY WIERZBICA

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ ZAPAŚNICZY O PUCHAR WÓJTA GMINY WIERZBICA

Już po raz 14 – ty w dniu 27.11.2021 r. w hali sportowej Publicznej Szkoły  Podstawowej w Wierzbicy rozegrany został Ogólnopolski Turniej Zapaśniczy o Puchar Wójta Gminy Wierzbica. Tym razem Turniej, w którym udział wzięło 86 zawodników z ośmiu Klubów zapaśniczych rozegrany został w kategorii dzieci oraz kadetów w stylu klasycznym.

Więcej „OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ ZAPAŚNICZY O PUCHAR WÓJTA GMINY WIERZBICA”

Więcej o: KONKURS DLA KÓŁ GOSPODYŃ WIEJSKICH O NAGRODĘ MAŁŻONKI PREZYDENTA RP

KONKURS DLA KÓŁ GOSPODYŃ WIEJSKICH O NAGRODĘ MAŁŻONKI PREZYDENTA RP

20 listopada 2021 r. ruszył nabór do II edycji Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP. Konkurs organizowany jest przez Kancelarię Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, zainicjowany przez Małżonkę Prezydenta RP – Agatę Kornhauser–Dudę oraz objęty Jej Honorowym Patronatem. Więcej „KONKURS DLA KÓŁ GOSPODYŃ WIEJSKICH O NAGRODĘ MAŁŻONKI PREZYDENTA RP”

Więcej o: ĆWICZENIA PRZECIWPOŻAROWE W DPS W WIERZBICY

ĆWICZENIA PRZECIWPOŻAROWE W DPS W WIERZBICY

Jutro, w godzinach 11.00 – 13.00, w Domu Pomocy Społecznej w Wierzbicy prowadzone będą ćwiczenia przeciwpożarowe, połączone z próbną ewakuacją mieszkańców DPS. W związku z tym pracownicy wraz z podopiecznymi  będą musieli opuścić budynek, a ulica Sienkiewicza zostanie zablokowana przez służby ratunkowe. Pacjenci, którzy będą chcieli w tych godzinach dostać się do Zakładu Opieki Zdrowotnej w Wierzbicy muszą liczyć się z utrudnieniami.
Więcej „ĆWICZENIA PRZECIWPOŻAROWE W DPS W WIERZBICY”

Do góry