Aktualności

Więcej o: INFORMACJA NR 2 W SPRAWIE PREFERENCYJNEGO ZAKUPU WĘGLA DLA GOSPODARSTW DOMOWYCH

INFORMACJA NR 2 W SPRAWIE PREFERENCYJNEGO ZAKUPU WĘGLA DLA GOSPODARSTW DOMOWYCH

Wypełniając dyspozycję art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 27 października 2022 r. o zakupie preferencyjnym paliwa stałego dla gospodarstw domowych (Dz.U. z 2022 r., poz. 2236) – zwanej dalej: „Ustawą”, informuję, że: od dnia 07.11.2022 r. Urząd Gminy w Wierzbicy będzie prowadził wstępne ustalanie liczby gospodarstw domowych znajdujących się na terenie Gminy Wierzbica zainteresowanych zakupem paliwa stałego w ramach zakupu preferencyjnego. Więcej „INFORMACJA NR 2 W SPRAWIE PREFERENCYJNEGO ZAKUPU WĘGLA DLA GOSPODARSTW DOMOWYCH”

Więcej o: INFORMACJA NR 1 W SPRAWIE PREFERENCYJNEGO ZAKUPU WĘGLA DLA GOSPODARSTW DOMOWYCH

INFORMACJA NR 1 W SPRAWIE PREFERENCYJNEGO ZAKUPU WĘGLA DLA GOSPODARSTW DOMOWYCH

Wypełniając dyspozycję art. 34 ustawy z dnia 27 października 2022 r. o zakupie preferencyjnym paliwa stałego dla gospodarstw domowych (Dz.U. z 2022 r., poz. 2236) – zwanej dalej: „Ustawą”, informuję, że:

Gmina Wierzbica przystępuje do zakupu paliwa stałego z przeznaczeniem dla gospodarstw domowych do dnia 31 grudnia 2022 r. Więcej „INFORMACJA NR 1 W SPRAWIE PREFERENCYJNEGO ZAKUPU WĘGLA DLA GOSPODARSTW DOMOWYCH”

Więcej o: ZBLIŻA SIĘ TERMIN ZŁOŻENIA OŚWIADCZENIA UPRAWNIAJĄCEGO DO OBNIŻENIA CENY ENERGII ELEKTRYCZNEJ

ZBLIŻA SIĘ TERMIN ZŁOŻENIA OŚWIADCZENIA UPRAWNIAJĄCEGO DO OBNIŻENIA CENY ENERGII ELEKTRYCZNEJ

Aby korzystać z energii elektrycznej w cenie 785 zł/MWh, jednostki samorządu terytorialnego, mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz podmioty świadczące podstawowe usługi użyteczności publicznej, w nieprzekraczalnym terminie do 30 listopada br., powinny złożyć do swojego sprzedawcy energii stosowne oświadczenie. Więcej „ZBLIŻA SIĘ TERMIN ZŁOŻENIA OŚWIADCZENIA UPRAWNIAJĄCEGO DO OBNIŻENIA CENY ENERGII ELEKTRYCZNEJ”

Więcej o: ZAPAŚNICY MLUKS ORLIK WIERZBICA NAGRODZENI PRZEZ MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO

ZAPAŚNICY MLUKS ORLIK WIERZBICA NAGRODZENI PRZEZ MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO

Z dumą informujemy, iż w dniu 19 listopada w Centrum Olimpijskim w Warszawie dwaj zawodnicy MLUKS ORLIK Wierzbica: Marcel Rafalski oraz Jakub Lisek odebrali z rąk Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika nagrody za wybitne osiągnięcia sportowe w roku 2021. Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego jest jednym z najbardziej prestiżowych wyróżnień na Mazowszu, honorującym najcenniejsze osiągnięcia mieszkańców regionu. Więcej „ZAPAŚNICY MLUKS ORLIK WIERZBICA NAGRODZENI PRZEZ MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO”

Więcej o: INFORMACJA GMINNEJ SPÓŁKI WODNEJ W WIERZBICY

INFORMACJA GMINNEJ SPÓŁKI WODNEJ W WIERZBICY

Gminna Spółka Wodna w Wierzbicy informuje o zbliżającym się końcowym okresie płatności za meliorację za 2022 r. oraz zmianie stawki za opłatę.

Wpłat oraz szczegółowych informacji można dokonać w każdy WTOREK w godz. 8:30 – 10:30 w Urzędzie Gminy w Wierzbicy, ul. Kościuszki 73, 26-680 Wierzbica lub na konto bankowe:

POŁUDNIOWO-MAZOWIECKI BANK SPÓŁDZIELCZY W JEDLIŃSKU ODDZIAŁ WIERZBICA
Nr konta: 84 9132 0001 0100 3160 2000 0010
Więcej „INFORMACJA GMINNEJ SPÓŁKI WODNEJ W WIERZBICY”

Więcej o: NIE DAJ SIĘ ZŁAPAĆ W SIECI! PODSTAWOWE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA W INTERNECIE

NIE DAJ SIĘ ZŁAPAĆ W SIECI! PODSTAWOWE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA W INTERNECIE

Jak działają internetowi oszuści? Dlaczego takie ważne są mocne hasła? W jaki sposób zminimalizować ryzyko i nie stać się jedną z ofiar sieciowych wyłudzaczy? Odpowiedź na te i wiele innych pytań, można uzyskać już 30 listopada 2022 roku o godz. 17:00 podczas bezpłatnego szkolenia pn. „Nie daj się złapać w sieci!” w Centrum Kultury, Rekreacji i Turystyki z Izbą Pamięci Ziemi Wierzbickiej (Suliszka 38). Zapraszamy! Więcej „NIE DAJ SIĘ ZŁAPAĆ W SIECI! PODSTAWOWE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA W INTERNECIE”

Do góry