Aktualności

Więcej o: NIEZAPOMNIANY ZAUŁEK KULTURY W RUDZIE WIELKIEJ

NIEZAPOMNIANY ZAUŁEK KULTURY W RUDZIE WIELKIEJ

W piątkowe popołudnie byliśmy świadkami nie lada wydarzenia. Na jednej scenie w PSP w Rudzie Wielkiej wystąpiła znakomita obsada artystów, w których wcielili się uczniowie, przedszkolaki, nauczyciele, absolwenci szkoły, a nawet rodzice. W ich wykonaniu zobaczyliśmy występy muzyczne, taneczne, teatralne i kabaretowe. Bo właśnie taki jest ZAUŁEK KULTURY, którego piąta, jubileuszowa edycja przyciągnęła do Rudy Wielkiej pełną salę widzów. Reżyserami tak wspaniałego wydarzenia byli Pani Dorota Kwaśniewska i Pan Przemysław Kowalski. Więcej „NIEZAPOMNIANY ZAUŁEK KULTURY W RUDZIE WIELKIEJ”

Więcej o: INWESTYCJA W WODOCIĄGI I KANALIZACJĘ W GMINIE WIERZBICA NA PIERWSZYM MIEJSCU WŚRÓD WNIOSKÓW WYBRANYCH DO UNIJNEGO DOFINANSOWANIA!

INWESTYCJA W WODOCIĄGI I KANALIZACJĘ W GMINIE WIERZBICA NA PIERWSZYM MIEJSCU WŚRÓD WNIOSKÓW WYBRANYCH DO UNIJNEGO DOFINANSOWANIA!

Miło nam poinformować, iż złożony przez Gminę Wierzbica wniosek o przebudowę ujęć wody w Polanach i Zalesicach oraz przebudowę oczyszczalni ścieków wraz z przepompownią znalazł się na pierwszym miejscu listy rankingowej podmiotów przewidzianych do dofinansowania wśród wszystkich gmin w województwie mazowieckim. Wartość wnioskowanej pomocy to niebagatelna kwota 5 mln złotych i stanowi ona 100% poniesionych kosztów. Więcej „INWESTYCJA W WODOCIĄGI I KANALIZACJĘ W GMINIE WIERZBICA NA PIERWSZYM MIEJSCU WŚRÓD WNIOSKÓW WYBRANYCH DO UNIJNEGO DOFINANSOWANIA!”

Do góry