Aktualności

Więcej o: Za nami wspaniała uroczystość 65-lecia Orła Wierzbica połączona z XXI Memoriałem Jacka Kuny

Za nami wspaniała uroczystość 65-lecia Orła Wierzbica połączona z XXI Memoriałem Jacka Kuny

Na stadionie przy ul. Kościuszki 37 odbyła się uroczystość 65-lecia klubu GKS „Orzeł” Wierzbica, połączona z XXI Memoriałem Jacka Kuny.

Zaczęło się od mszy świętej jubileuszowej w kościele pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika. Odprawił ją ks. kapelan ROZPN – Edward Mosioł wraz z proboszczem Janem Chodelskim. Więcej „Za nami wspaniała uroczystość 65-lecia Orła Wierzbica połączona z XXI Memoriałem Jacka Kuny”

Więcej o: Ogłoszenie o konkursie – Mazowieckie Barwy Wolontariatu

Ogłoszenie o konkursie – Mazowieckie Barwy Wolontariatu

Marszałek Województwa Mazowieckiego już po raz siódmy ogłosił konkurs Mazowieckie Barwy Wolontariatu. Celami Konkursu są przede wszystkim: popularyzowanie i wyjaśnianie znaczenia wolontariatu, propagowanie inicjatyw mających na celu podniesienia prestiżu wolontariatu, poszerzenie wśród mieszkańców Mazowsza wiedzy o rodzajach wolontariatu i zakresu pracy wolontariuszy oraz zachęcanie Mazowszan do podejmowania aktywności wolontariackiej. Więcej „Ogłoszenie o konkursie – Mazowieckie Barwy Wolontariatu”

Więcej o: Kolejna dotacja Zarządu Województwa Mazowieckiego dla Gminy Wierzbica

Kolejna dotacja Zarządu Województwa Mazowieckiego dla Gminy Wierzbica

Zarząd Województwa Mazowieckiego uchwałą nr 1192/262/17 z dnia 13 lipca 2017 roku przyznał Gminie Wierzbica dotację ze środków związanych z wyłączeniem z produkcji gruntów rolnych w wysokości 66.000 zł na realizację zadanie pn. „Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Zalesice”. Więcej „Kolejna dotacja Zarządu Województwa Mazowieckiego dla Gminy Wierzbica”

Więcej o: 65-lecie Orła i XXI Memoriał Jacka Kuny w najbliższą sobotę w Wierzbicy

65-lecie Orła i XXI Memoriał Jacka Kuny w najbliższą sobotę w Wierzbicy

W najbliższą sobotę (12 sierpnia) odbędzie się uroczystość 65-lecia klubu GKS „Orzeł” Wierzbica, połączona z XXI Memoriałem Jacka Kuny.

Gminny Klub Sportowy „Orzeł” Wierzbica powstał w 1952 roku. Początkowo klub występował pod szyldem Budowlani, nazwa Orzeł pojawiła się w 1953 roku.

W latach 70. i 80. XX wieku zespół piłkarski regularnie uczestniczył w rozgrywkach trzeciego poziomu ligowego (obecna II liga). Największym sukcesem w tej klasie rozgrywkowej było zajęcie piątego miejsca w sezonach 1978/1979 i 1983/1984 (osiem punktów straty do zwycięzcy). Więcej „65-lecie Orła i XXI Memoriał Jacka Kuny w najbliższą sobotę w Wierzbicy”

Więcej o: Urząd Gminy w Wierzbicy czynny w sobotę 12 sierpnia 2017 roku

Urząd Gminy w Wierzbicy czynny w sobotę 12 sierpnia 2017 roku

Uprzejmie informujemy, że w dniu 12 sierpnia 2017 r. (sobota) Urząd Gminy w Wierzbicy
będzie czynny w godzinach 7:15 – 15:15.

W związku z Zarządzeniem Nr 50/2017 Wójta Gminy Wierzbica z dnia 28 lipca 2017 roku
Urząd Gminy w Wierzbicy w dniu 14 sierpnia 2017 r. (poniedziałek) będzie nieczynnyWięcej „Urząd Gminy w Wierzbicy czynny w sobotę 12 sierpnia 2017 roku”

Do góry