Aktualności

Więcej o: Szansa dla Mieszkańców Gminy Wierzbica dzięki projektowi „Aktywni od zaraz”

Szansa dla Mieszkańców Gminy Wierzbica dzięki projektowi „Aktywni od zaraz”

Projekt „Aktywni od zaraz”, przygotowywany wspólnie z Partnerem Towarzystwo ALTUM Programy Społeczno – Gospodarcze   uzyskał dofinansowanie i został skierowany do realizacji.  W celu omówienia  działań oraz podpisania dokumentów do umowy  odbyło się spotkanie Dyrektor Towarzystwa ALTUM Programy Społeczno – Gospodarcze – Joanny Kowalik z Wójtem Gminy Wierzbica – Zdzisławem Dulias, Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej  w Wierzbicy- Izabelą  Lorenc oraz Skarbnik Gminy Wierzbica – Ireną Stańkowską. Więcej „Szansa dla Mieszkańców Gminy Wierzbica dzięki projektowi „Aktywni od zaraz””

Więcej o: Halo! Jestem rolnikiem i chciałbym się spisać

Halo! Jestem rolnikiem i chciałbym się spisać

Spis przez telefon to rozwiązanie stworzone z myślą o rolnikach, którzy nie posiadają komputera i dostępu do Internetu. Jest to metoda w pełni bezpieczna i wygodna – można się spisać w domu, bez konieczności kontaktu z osobami z zewnątrz. O możliwości spisania się przez telefon będą przypominać rachmistrze dzwoniąc od 16 września do rolników i proponując wypełnienie obowiązku spisowego w ten właśnie sposób. Więcej „Halo! Jestem rolnikiem i chciałbym się spisać”

Więcej o: Informacja Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej dotycząca funkcjonowania form opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Informacja Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej dotycząca funkcjonowania form opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Uprzejmie informuję, że 28 sierpnia 2020 r. Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej podpisała rozporządzenie zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania form opieki nad dziećmi  w wieku do lat 3 w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Więcej „Informacja Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej dotycząca funkcjonowania form opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19”

Do góry