Aktualności

Więcej o: Uchwała w sprawie zmiany uchwały budżetowej na ostatniej nadzwyczajnej sesji Rady Gminy Wierzbica nie została podjęta

Uchwała w sprawie zmiany uchwały budżetowej na ostatniej nadzwyczajnej sesji Rady Gminy Wierzbica nie została podjęta

Podczas ostatniej nadzwyczajnej XXXI Sesji Rady Gminy zwołanej na wniosek Wójta Gminy Wierzbica w dniu 27 października 2020 r. nie została podjęta Uchwała w sprawie zmiany Uchwały Budżetowej Gminy Wierzbica na rok 2020 Nr XX/124/2020 z dnia 29 stycznia 2020 r. Więcej „Uchwała w sprawie zmiany uchwały budżetowej na ostatniej nadzwyczajnej sesji Rady Gminy Wierzbica nie została podjęta”

Więcej o: Uwaga! 30 listopada rozpoczęły się nabory wniosków o pomoc finansową z PROW na lata 2014-2020

Uwaga! 30 listopada rozpoczęły się nabory wniosków o pomoc finansową z PROW na lata 2014-2020

W ostatnim dniu listopada ruszyły dwa z czterech planowanych jeszcze na ten rok naborów wniosków o pomoc finansową z PROW na lata 2014-2020. W ARiMR można już ubiegać się o wsparcie na realizację inwestycji zabezpieczających gospodarstwa przed skutkami suszy oraz na rozwój usług rolniczych. Więcej „Uwaga! 30 listopada rozpoczęły się nabory wniosków o pomoc finansową z PROW na lata 2014-2020”

Więcej o: Dziękujemy! Spis rolny to nasz wspólny sukces!

Dziękujemy! Spis rolny to nasz wspólny sukces!

Koniec Powszechnego Spisu Rolnego 2020 to okazja do podziękowania wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób wspierali to przedsięwzięcie i przypominali rolnikom o obowiązku spisowym. Najważniejszego badania polskiego rolnictwa nie udałoby się skutecznie przeprowadzić bez zaangażowania lokalnych społeczności i instytucji. Więcej „Dziękujemy! Spis rolny to nasz wspólny sukces!”

Więcej o: Zawodniczka MLUKS „Orlik” Wierzbica Mistrzynią Polski Młodziczek w zapasach kobiet w kategorii 33 kg.

Zawodniczka MLUKS „Orlik” Wierzbica Mistrzynią Polski Młodziczek w zapasach kobiet w kategorii 33 kg.

Ogromny sukces Mai Rafalskiej z  MLUKS „ORLIK” Wierzbica w IX Mistrzostwach Polski Młodziczek organizowanych w dniach 20-22 listopada 2020 w Nowinach k/Kielc. Podopieczna trenera Marcina Stąpora została Mistrzynią Polski Młodziczek w kategorii 33kg. Więcej „Zawodniczka MLUKS „Orlik” Wierzbica Mistrzynią Polski Młodziczek w zapasach kobiet w kategorii 33 kg.”

Więcej o: Zloty medal zapaśnika „Orlika” Wierzbica w Mistrzostwach Polski w stylu klasycznym.

Zloty medal zapaśnika „Orlika” Wierzbica w Mistrzostwach Polski w stylu klasycznym.

Czterech młodych zapaśników Międzyszkolnego Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „ORLIK” Wierzbica  wzięło udział w Mistrzostwach Polski Młodzików w zapasach w stylu klasycznym w Kostrzynie nad Odrą organizowanych w dniach 13-15 listopada 2020 r. Więcej „Zloty medal zapaśnika „Orlika” Wierzbica w Mistrzostwach Polski w stylu klasycznym.”

Do góry