Aktualności

Więcej o: ZAKWALIFIKOWANE INWESTYCJE W RAMACH PROGRAMU INWESTYCJI STRATEGICZNYCH „POLSKI ŁAD” DLA GMINY WIERZBICA

ZAKWALIFIKOWANE INWESTYCJE W RAMACH PROGRAMU INWESTYCJI STRATEGICZNYCH „POLSKI ŁAD” DLA GMINY WIERZBICA

24 października 2021 r. podczas konferencji prasowej Prezesa Rady Ministrów zostały ogłoszone wyniki naboru w ramach Programu Inwestycji Strategicznych „Polski Ład”.

Gmina Wierzbica otrzymała 3 250 000,00 zł na realizację 2 zadań Więcej „ZAKWALIFIKOWANE INWESTYCJE W RAMACH PROGRAMU INWESTYCJI STRATEGICZNYCH „POLSKI ŁAD” DLA GMINY WIERZBICA”

Więcej o: INFORMACJA

INFORMACJA

Szanowni Państwo,

ze względu na nierentowność kursu na trasie z Podsuliszki do Radomia, w godzinach miedzy 4.30 a 4.50 PKS Radom nie uruchomi dodatkowego kursu na tej trasie. Więcej „INFORMACJA”

Więcej o: OGŁOSZENIE KOMENDY WOJEWÓDZKIEJ POLICJI Z SIEDZIBĄ W RADOMIU

OGŁOSZENIE KOMENDY WOJEWÓDZKIEJ POLICJI Z SIEDZIBĄ W RADOMIU

Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu Wydział Inwestycji i Remontów informuję, iż w dniu 21.10.2021 r. na platformie zakupowej https://platformazakupowa.pl/transakcja/524931 ogłoszone zostało postępowanie na wybór wykonawcy na zadanie remontowe pn. „KP Pionki – remont dachu” z terminem składania ofert do 25.10.2021 do godz. 9:00. Więcej „OGŁOSZENIE KOMENDY WOJEWÓDZKIEJ POLICJI Z SIEDZIBĄ W RADOMIU”

Więcej o: NOWE DOWODY OSOBISTE Z ODCISKIEM PALCA ORAZ PODPISEM POSIADACZA DOWODU

NOWE DOWODY OSOBISTE Z ODCISKIEM PALCA ORAZ PODPISEM POSIADACZA DOWODU

Od poniedziałku 8 listopada Polacy będą mogli składać wnioski o dowody osobiste z drugą cechą biometryczną. Do warstwy graficznej dowodu osobistego powróci podpis posiadacza, natomiast w warstwie elektronicznej zamieszczane będą odciski palców. Nowy dowód będzie bezpieczniejszy i będzie dawał więcej możliwości. Więcej „NOWE DOWODY OSOBISTE Z ODCISKIEM PALCA ORAZ PODPISEM POSIADACZA DOWODU”

Więcej o: MASZ SZAMBO LUB PRZYDOMOWĄ OCZYSZCZLANIE ŚCIEKÓW? POWINIENEŚ TO ZGŁOSIĆ DO URZĘDU GMINY

MASZ SZAMBO LUB PRZYDOMOWĄ OCZYSZCZLANIE ŚCIEKÓW? POWINIENEŚ TO ZGŁOSIĆ DO URZĘDU GMINY

Przypominamy! Do 30 listopada właściciele nieruchomości na terenie gminy Wierzbica, którzy posiadają na swojej działce szambo lub przydomową oczyszczalnie ścieków, muszą ten fakt zgłosić do Urzędu Gminy. To ustawowy obowiązek. Więcej „MASZ SZAMBO LUB PRZYDOMOWĄ OCZYSZCZLANIE ŚCIEKÓW? POWINIENEŚ TO ZGŁOSIĆ DO URZĘDU GMINY”

Do góry