Aktualności

Więcej o: POMOC FINANSOWA Z BUDŻETU WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO W RAMACH PROGRAMU „MAZOWSZE DLA STRAŻY POŻARNYCH 2023″

POMOC FINANSOWA Z BUDŻETU WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO W RAMACH PROGRAMU „MAZOWSZE DLA STRAŻY POŻARNYCH 2023″

W dniu 25 maja 2023 r. zostały zawarte umowy pomiędzy Gminą Wierzbica a Województwem Mazowieckim o udzielenie pomocy finansowej w formie dotacji celowej z budżetu Województwa Mazowieckiego na realizację dwóch zadań w ramach programu „Mazowsze dla straży pożarnych 2023” w łącznej  kwocie 190 000,00 zł Więcej „POMOC FINANSOWA Z BUDŻETU WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO W RAMACH PROGRAMU „MAZOWSZE DLA STRAŻY POŻARNYCH 2023″”

Więcej o: ZAPROSZENIE NA EKOLOGICZNY PIKNIK RODZINNY W ZESPOLE SZOLNO-PRZEDSZKOLNYM W ŁĄCZANACH

ZAPROSZENIE NA EKOLOGICZNY PIKNIK RODZINNY W ZESPOLE SZOLNO-PRZEDSZKOLNYM W ŁĄCZANACH

Wójt Gminy Wierzbica zaprasza na Ekologiczny Piknik Rodzinny, który odbędzie się w dniu 12 czerwca 2023 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łączanach w godz. 10:00 – 14:00. Piknik zostanie w całości zorganizowany dzięki otrzymanej dotacji z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w wysokości 30 000,00 zł. Więcej „ZAPROSZENIE NA EKOLOGICZNY PIKNIK RODZINNY W ZESPOLE SZOLNO-PRZEDSZKOLNYM W ŁĄCZANACH”

Więcej o: ŻYCZENIA NA DZIEŃ MATKI

ŻYCZENIA NA DZIEŃ MATKI

Dzisiaj obchodzimy Dzień Matki. Z tej okazji składamy wszystkim Mamom najserdeczniejsze życzenia zdrowia i pogody ducha. Życzymy Wam, abyście zawsze były doceniane, a miłość, którą obdarzacie bliskich, wracała do Was z podwojoną siłą oraz aby wśród codziennych starań o dom i rodzinę nigdy nie brakowało Wam pomocnych dłoni i chwil odpoczynku. Więcej „ŻYCZENIA NA DZIEŃ MATKI”

Więcej o: POMOC FINANSOWA Z BUDŻETU WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO W RAMACH PROGRAMU „MAZOWSZE DLA ZWIERZĄT 2023”

POMOC FINANSOWA Z BUDŻETU WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO W RAMACH PROGRAMU „MAZOWSZE DLA ZWIERZĄT 2023”

W dniu 19 maja 2023 r. została zawarta umowa nr W/UMWM-UU/UM/PE/3136/2023 pomiędzy Gminą Wierzbica a Województwem Mazowieckim o udzielenie pomocy finansowej w formie dotacji celowej z budżetu Województwa Mazowieckiego na realizację zadania w ramach programu „Mazowsze dla Zwierząt” pn. „Zapobieganie bezdomności zwierząt w gminie Wierzbica”, którego całkowity koszt wynosi 40 000,00 zł Więcej „POMOC FINANSOWA Z BUDŻETU WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO W RAMACH PROGRAMU „MAZOWSZE DLA ZWIERZĄT 2023””

Więcej o: POMOC FINANSOWA Z BUDŻETU WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO W RAMACH PROGRAMU „MAZOWSZE DLA CZYSTEGO POWIETRZA 2023”

POMOC FINANSOWA Z BUDŻETU WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO W RAMACH PROGRAMU „MAZOWSZE DLA CZYSTEGO POWIETRZA 2023”

W dniu 19 maja 2023 r. została zawarta umowa nr W/UMWM-UU/UM/PZ/2957/2023 pomiędzy Gminą Wierzbica a Województwem Mazowieckim o udzielenie pomocy finansowej w formie dotacji celowej z budżetu Województwa Mazowieckiego na realizację zadania w ramach programu „Mazowsze dla czystego powietrza 2023” pn. „Przeprowadzenie kontroli palenisk domowych na terenie Gminy Wierzbica”, którego całkowity koszt wynosi 48 832,00 zł Więcej „POMOC FINANSOWA Z BUDŻETU WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO W RAMACH PROGRAMU „MAZOWSZE DLA CZYSTEGO POWIETRZA 2023””

Do góry