Aktualności

Trwa rekrutacja do Gminnego Żłobka w Wierzbicy

Banner Gminny Żłobek

Szanowni Państwo!

Gmina Wierzbica realizując projekt pn. „Ułatwienie powrotu do aktywności zawodowej osób sprawujących opiekę nad dziećmi do lat 3 w Gminie Wierzbica” przypomina o trwającej  rekrutacji do Gminnego Żłobka w Wierzbicy.

Projekt zapewnia wsparcie rodzicom przebywającym na urlopie macierzyńskim, rodzicielskim, bezrobotnych oraz biernych zawodowo w tym przebywających na urlopie wychowawczym.

Projekt zapewnia wsparcie dla gmin: Wierzbica, Orońsko, Skaryszew i Kowala.

Zachęcamy  do odwiedzenia i polubienia strony na portalu Facebook: Gminny Żłobek w Wierzbicy

Na pytania i wątpliwości odpowie Dyrektor Gminnego Żłobka w Wierzbicy tel. 506 181 063, lub pracownik biura projektu  pod nr tel.  48 618 36 29.

Pasek Gminny Żłobek Więcej „Trwa rekrutacja do Gminnego Żłobka w Wierzbicy”

Więcej o: Spisz się, bo liczysz się dla Polski!

Spisz się, bo liczysz się dla Polski!

1 kwietnia rozpocznie się największe i najważniejsze badanie polskiej statystyki publicznej, czyli Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Podczas spisu dowiemy się m.in. ilu nas jest, jacy jesteśmy i w jakich warunkach mieszkamy. Dane spisowe mają ogromne znaczenie dla przyszłości naszego kraju, województwa i gminy, dlatego tak ważne jest, żeby spisał się każdy z nas. Więcej „Spisz się, bo liczysz się dla Polski!”

Więcej o: Wojskowa Komenda Uzupełnień w Radomiu informuje o prowadzonej rekrutacji do Wojsk Obrony Terytorialnej.

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Radomiu informuje o prowadzonej rekrutacji do Wojsk Obrony Terytorialnej.

Żołnierze Terytorialnej Służby Wojskowej stanowią realną siłę i wsparcie dla lokalnej społeczności w sytuacjach kryzysowych. Terytorialność oznacza gotowość do obrony i wpierania swoich rodzin, bliskich i sąsiadów, zgodnie z mottem „Zawsze gotowi, Zawsze blisko”.

Więcej informacji o zasadach rekrutacji można uzyskać na stronie internetowej WKU w Radomiu – https://wkuradom.wp.mil.pl/ oraz pod nr telefonu 261-511-075 oraz 261-511-077. Więcej „Wojskowa Komenda Uzupełnień w Radomiu informuje o prowadzonej rekrutacji do Wojsk Obrony Terytorialnej.”

Więcej o: Udany występ zawodników MLUKS „Orlik” Wierzbica w I Pucharze Polski Kadetów w zapasach w stylu klasycznym

Udany występ zawodników MLUKS „Orlik” Wierzbica w I Pucharze Polski Kadetów w zapasach w stylu klasycznym

W dniach 26-28 lutego 2021 r. odbył się w Warszawie I Puchar Polski Kadetów w stylu klasycznym, który był jednocześnie turniejem kwalifikacyjny do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.  W  pucharze wzięło udziału 11 zawodników Międzyszkolnego Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „ORLIK” Wierzbica. Trzech z nich zdobyło medale. Srebrny medal w kat. wagowej 48 kg zdobył Marcel Rafalski, który w walce finałowej nieznacznie uległ zawodnikowi z Raciborza. Brązowe medale zdobyli Jakub Lisek w kat. wad. 110 kg i Piotr Drab w kat. wag. 60 kg. Więcej „Udany występ zawodników MLUKS „Orlik” Wierzbica w I Pucharze Polski Kadetów w zapasach w stylu klasycznym”

Więcej o: Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert na powierzenie realizacji zadania: Szkolenie dzieci i młodzieży oraz dorosłych w dyscyplinie: zapasy z obszaru I: Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej

Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert na powierzenie realizacji zadania: Szkolenie dzieci i młodzieży oraz dorosłych w dyscyplinie: zapasy z obszaru I: Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej

Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert na powierzenie realizacji zadania: Szkolenie dzieci i młodzieży oraz dorosłych w dyscyplinie: zapasy z obszaru I: Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej Więcej „Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert na powierzenie realizacji zadania: Szkolenie dzieci i młodzieży oraz dorosłych w dyscyplinie: zapasy z obszaru I: Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej”

Więcej o: Zawiadomienie o połączeniu szkoły podstawowej oraz przedszkola w Rudzie Wielkiej

Zawiadomienie o połączeniu szkoły podstawowej oraz przedszkola w Rudzie Wielkiej

Pragnę poinformować rodziców dzieci uczęszczających do Publicznej Szkoły Podstawowej w Rudzie Wielkiej i Gminnego Przedszkola Publicznego w Rudzie Wielkiej oraz wszystkich mieszkańców Rudy Wielkiej, że Gmina Wierzbica nosi się z zamiarem połączenia z dniem 01 września 2021 roku wyżej wymienione placówki w Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudzie Wielkiej. Więcej „Zawiadomienie o połączeniu szkoły podstawowej oraz przedszkola w Rudzie Wielkiej”

Więcej o: Zawiadomienie o połączeniu szkoły podstawowej oraz przedszkola w Zalesicach

Zawiadomienie o połączeniu szkoły podstawowej oraz przedszkola w Zalesicach

Pragnę poinformować rodziców dzieci uczęszczających do Publicznej Szkoły Podstawowej w Zalesicach i Gminnego Przedszkola Publicznego w Zalesicach oraz wszystkich mieszkańców Zalesic, że Gmina Wierzbica nosi się z zamiarem połączenia z dniem 01 września 2021 roku wyżej wymienione placówki w Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zalesicach. Więcej „Zawiadomienie o połączeniu szkoły podstawowej oraz przedszkola w Zalesicach”

Do góry