Aktualności

Więcej o: Sukcesy dzieci i młodzieży z Rudy Wielkiej na kozienickim festiwalu

Sukcesy dzieci i młodzieży z Rudy Wielkiej na kozienickim festiwalu

Duże sukcesy odnieśli dzieci oraz młodzież z Rudy Wielkiej na XIII Festiwalu Piosenki Żeglarskiej, który odbył się w Ogródku Jordanowskim w Kozienicach.

Organizacja wydarzenia – jak zwykle – była na wysokim poziomie. Do tego, świetnie zaprezentowali się uczniowie z Rudy Wielkiej, bowiem w każdej reprezentowanej kategorii zajęli miejsca na podium!

W kategorii „zespoły – szkoły podstawowe”, zespół przygotowany przez p. Dorotę Kwaśniewską wykonał piosenkę pt. „Ballada o wikingu” i zajął II miejsce. Solowym występem popisała się natomiast Julia Wesołowska, która zaśpiewała słynny przebój Maryli Rodowicz – „Siódme morze” i również uplasowała się na drugiej lokacie. Więcej „Sukcesy dzieci i młodzieży z Rudy Wielkiej na kozienickim festiwalu”

Więcej o: Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż lokali mieszkalnych

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż lokali mieszkalnych

Na podst. art. 37 ust.1 usta wy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2015 r. poz. 1774,1777 z 2016 r. poz. 65)  oraz § 3 i 6 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości ( Dz. U. z 2014 r. poz.1490) Więcej „Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż lokali mieszkalnych”

Podsumowanie procesu programowania rewitalizacji w Gminie Wierzbica

Banner UE

W sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Wierzbicy w dniu 29.11.2016 r. odbyła się skierowana do mieszkańców Gminy Wierzbica konferencja podsumowująca proces programowania rewitalizacji.

Po godzinie 16:00 Wójt Gminy Zdzisław Dulias powitał przybyłych na konferencję, jednocześnie rozpoczynając ją.

Następnie głos zabrali przedstawiciele Instytutu Rozwoju Miast Więcej „Podsumowanie procesu programowania rewitalizacji w Gminie Wierzbica”

Więcej o: Ogólnopolski Turniej Zapaśniczy o „Puchar Wójta Gminy Wierzbica”

Ogólnopolski Turniej Zapaśniczy o „Puchar Wójta Gminy Wierzbica”

W dniu 26 listopada 2016 r. w hali sportowej przy Publicznym Gimnazjum im. bp Jana Chrapka w Wierzbicy odbył się kolejny Ogólnopolski Turniej Zapaśniczy o „Puchar Wójta Gminy Wierzbica” dzieci i młodzików w stylu klasycznym.

W turnieju wzięło udział 142 zawodników reprezentujących dziewięć Klubów zapaśniczych z kraju i naszego województwa. Turniej zaszczycili swoją obecnością goście ze Starostwa Powiatowego w Radomiu Pan Henryk Słomka – członek Zarządu Powiatu, Pan Łukasz Góra – Radny Powiatu Radomskiego, przedstawiciele Polskiego związku Zapaśniczego Pan Marek Wałachowski – Dyrektor Sportowy Polskiego Związku Zapaśniczego, Pan Ryszard Niedzwiedzki – Członek Zarządu Polskiego Związku Zapaśniczego i Prezes Warszawsko-Mazowieckiego Związku Zapaśniczego, Radni Gminy Wierzbica, Dyrektorzy Szkół z Gminy Wierzbica i sąsiedniej Gminy Mirów, rodzice i sympatycy sporu zapaśniczego. Więcej „Ogólnopolski Turniej Zapaśniczy o „Puchar Wójta Gminy Wierzbica””

Do góry